Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων #1862. Κλάδεμα δέντρων στην Γερουλάνου
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Δημιουργήθηκε: πριν 7 μήνες
Δημιουργήθηκε από: ΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Περιγραφή

Περπατάω καθημερινά στον Δήμο και τις τελευταίες μέρες δεν μπορείς να περάσεις από τα κλαδιά στην Γερουλάνου. Πρέπει να περπατάς κυριολεκτικά σκυφτός σε πάρα πολλά σημεία και στις δύο πλευρές του δρόμου και σε όλο το μήκος της Γερουλάνου, από το Πλαίσιο μέχρι και τον Σκλαβενίτη. Είναι κρίμα να βλέπεις γονείς με καροτσάκια και παππούδες να σκύβουν για να αποφύγουν κλαδιά. Σε 1-2 μέρες έχει καθαριστεί καθώς είναι χαμηλά δέντρα που τα φτάνει και πεζός κάποιος. Ευχαριστώ.


Μαρίνου Γερουλάνου 100, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων

πριν 7 μήνες