Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Λακκούβες σε δρόμο #1863. ΤΡΥΠΕΣ ΑΠΟ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Δημιουργήθηκε: πριν 7 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Γεωργιος Νατσης

Περιγραφή

Εδώ και ενα μήνα έχουν τελειώσει οι εργασίες φυσικού αερίου και ακόμα έχουν μείνει τεράστιες τρύπες στους δρόμους με ελλειπή σήμανση με αποτέλεσμα τις βραδινές ώρες να μην είναι ορατές επίσης δυσκολεύουν την διέλευση κυρίως των οχημάτων του δήμου τα οποία στην προσπάθεια τους να περάσουν απο τα εν λογο σημεία καταστρέφουν την όποια σήμανση.Το πρόβλημα εντοπίζεται στην οδό Δημοκρίτου και τους γύρω δρομους


Δημόκριτου 50, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Γεωργιος Νατσης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες σε δρόμο

πριν 7 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

TO AITHMA KAΤΑΧΩΡΗΘΗΚΕ.

πριν 7 μήνες