Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα #1865. Σβηστή λάμπα δρόμου Αγίας Βαρβαρας 41
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Δημιουργήθηκε: πριν 6 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Σαραφίδου Σοφία

Περιγραφή

Μετά τος εργασίες συνεργείου στην κολωνα της ΔΕΗ δεν αναβει η λαμπα


Αγίας Βαρβάρας 43, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα, (null)

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Σαραφίδου Σοφία

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

πριν 6 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΘΗΚΕ

πριν 6 μήνες