Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Λακκούβες σε δρόμο #1880. Λακούβα
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Δημιουργήθηκε: πριν 6 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Γιάννης Φλίνδρης

Περιγραφή

Το συνεργείο που περνούσε σωλήνες για το φυσικό αέριο έκοψε με τον εκσκαφέα τα καλώδια της Cosmote. Αφού η Cosmote επισκεύασε τα καλώδια έριξε από πάνω χώμα και κανείς δεν αποκατέστησε την άσφαλτο στο σημείο. Θεωρητικά θα έπρεπε να το κάνει το συνεργείο του φυσικού αερίου που προκάλεσε και τη βλάβη.

Φωτογραφίες

Κορυτσάς 11, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Γιάννης Φλίνδρης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες σε δρόμο

πριν 6 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΘΗΚΕ.

πριν 6 μήνες