Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Λακκούβες σε δρόμο #1881. Καπακια υπονομων
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Δημιουργήθηκε: πριν 5 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Τσιγκας Γεωργιος

Περιγραφή

Αυτα τα καπακια τα στρογγυλα στους δρομους απο το αποχετευτικο συστημα εχετε δει ποσο εχουν πεσει? Αμα παρεις την λεωφορο κυπρου απο την αρχη της μεχρι το τελος της θα καταλαβεις 10 ποντους κατω ειναι με αποτελεσμα να πεφτεις μεσα και με κινδυνο να κανεις ζημια στο αμαξι σου Ειδικα για μηχανακι πολυ ασχημο


Πλατεία Δημαρχείου Ελληνικού - Αργυρούπολης, Leof. Kiprou 68, Argiroupoli 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τσιγκας Γεωργιος

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες σε δρόμο

πριν 5 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΘΗΚΕ.

πριν 5 μήνες