Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1898. ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν 4 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Γεωργιος Νατσης

Περιγραφή

Στη οδο Φλεμινγκ μεταξυ Γραμμου και Διγενη Ακριτα λογω των πολλων συνεργειων αυτοκινητων υπαρ ουν τουλαχιστων 3 εγκαταλελειμενα οχηματα.Παρακαλω για τις ενεργειες σας


Φλέμινγκ 25, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Γεωργιος Νατσης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν 4 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΛΕΓΧΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

πριν 4 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Πραγματοποιήθηκε Έκθεση Ελέγχου Εγκαταλελειμμένου Οχήματος (1 όχημα εντοπίστηκε) στις 07-09-2021 και μετά το πέρας των 90 ημερών που ορίζει ο Νόμος (Π.Δ. 116/04) θα τοποθετηθεί ειδικό αυτοκόλλητο για τον χαρακτηρισμό του ως εγκαταλελειμμένο.

πριν 4 μήνες