Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Φρεάτια #1900. Φρεάτια με σκουπίδια
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Φρεάτια
Δημιουργήθηκε: πριν 4 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Μαρίνα

Περιγραφή

Τα φρεάτια αυτά είναι γεμάτα σκουπίδια που πέφτουν από τους κάδους σκουπιδιών που βρίσκονται ακριβώς δίπλα τους καθώς και από τους πάγκους της λαϊκής. Παρατήρησα κουτάκια αναψυκτικού, κούτα (!), παπούτσια (!!) κ.α. Θα μπορούσε παρακαλώ να καθαριστεί και να τοποθετηθεί κάποιο είδος σχάρας; Ευχαριστώ πολύ

Φωτογραφίες

Πόντου 23, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα, (null)

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Μαρίνα

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Φρεάτια

πριν 4 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 4 μήνες