Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Αποκομιδή Απορριμμάτων #1901. ογκώδη απορρίμματα στο δρομο
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αποκομιδή Απορριμμάτων
Δημιουργήθηκε: πριν 4 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Kostas Katsoulas

Περιγραφή

Στη Κυπρίων Αγωνιστών 17, εχει αφησει κάποιος ογκώδη έπιπλα στο δρόμο εδω και 1 βδομάδα. μπορεί παρακαλώ πολυ να αναλαβει την αποκομιδή η υπηρεσία καθαριότητας του Δήμου.

Φωτογραφίες

Kiprion Agoniston 17, Argiroupoli 164 51, Greece

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Kostas Katsoulas

Initial commit at category Αποκομιδή Απορριμμάτων

πριν 4 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 4 μήνες