Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Καθαριότητα και Ανακύκλωση #1902. Αντικατάσταση βρωμικων και παλαιών σκουπιδοτενεκέδων από πλατεία στην λεωφόρο Αργυρουπόλεως
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Καθαριότητα και Ανακύκλωση
Δημιουργήθηκε: πριν 2 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Ρουβά

Περιγραφή

Αντικατάσταση

Φωτογραφίες

Ομήρου 1, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Ρουβά

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαριότητα και Ανακύκλωση

πριν 2 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 2 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

Ο ΚΑΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΚΑΔΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ.

πριν 2 μήνες