Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Λακκούβες σε δρόμο #1911. Άθλια ποιότητα οδοστρώματος
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Δημιουργήθηκε: πριν 4 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Ιωάννης

Περιγραφή

Το οδόστρωμα στην οδό Αεροπορίας είναι σε άθλια κατάσταση. Γεμάτο λακούβες, σκασίματα, σαθρά τμήματα, σχισμές, καρούμπαλα, μέχρι και μεταλικός σωλήνας εξέχει σε κάποιο σημείο με κίνδυνο για ελαστικά. Είναι εξαιρετικά δύσκολη και επικίνδυνη η διέλευση, κυρίως μοτοσικλετών και ποδηλάτων και μπορεί να προκληθεί σοβαρό ατύχημα λόγω πτώσης αναβάτη. Όταν βρέχει, όλες οι λακούβες και ατέλειες γεμίζουν νερό με αποτέλεσμα να είναι ακόμα πιο επικίνδυνες καθώς δεν είναι ορατές.

Φωτογραφίες

Αεροπορίας 12, Άλιμος 174 55, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Ιωάννης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες σε δρόμο

πριν 4 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΘΗΚΕ.

πριν 4 μήνες