Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1929. παρατημένα εδώ και 10ετίες
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα
Δημιουργήθηκε από: John Fistikis

Περιγραφή

ο συμπολίτης/γείτονας μας τα έχει παρατήσει με στοργή για να παίρνει ανταλλακτικά όποτε τα χρειάζεται...... πότε θα φύγουν από εδώ επιτελούς????

Φωτογραφίες

Κομνηνών 84, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: John Fistikis

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν ένα μήνα