Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων #1930. Κλαδεμα δεντρου και σηκωμενα πλακακια
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Δημιουργήθηκε: πριν 2 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Kostas Katsoulas

Περιγραφή

παρακαλώ πολυ να κλαδευτει το δεντρο γιατι εμππδιζει την διελυεση απο το πεζοδρομιο. επισης τα πλακακια εχουν σηκωθει.

Φωτογραφίες

Irinis 33, Argiroupoli 164 52, Greece

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Kostas Katsoulas

Initial commit at category Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων

πριν 2 μήνες