Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα #1938. Υπόγεια Διάβαση
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Δημιουργήθηκε: πριν 27 μέρες
Δημιουργήθηκε από: Εμμανουήλ Λιναρδάκης

Περιγραφή

Τα φώτα στην υπόγεια διάβαση της Λεωφόρου Αργυρουπόλεως (1ο Γυμνάσιο Αργυρούπολης) είναι λάθος προγραμματισμένα. Έτσι αντί να ανάβουν από τις 7 και μετά που σκοτεινιάζει, τα φώτα βρίσκονται σε λειτουργία κατά της μεσημεριανές και απογευματινές ώρες μόνο. Με αποτέλεσμα πολύς κόσμος να φοβάται να διασχίσει την υπόγεια διάβαση (όπως αρκετοί μαθητές που σχολάνε από εξωσχολικές δραστηριότητες). Ζητώ να λυθεί άμεσα το θέμα καθώς θέτει σε κίνδυνο αρκετά άτομα κάθε μέρα. Και όπως θα γνωρίζετε σε αυτό το σημείο πριν μερικά χρόνια είχε γίνει ένα θανατηφόρο ατύχημα.


Αργυρουπόλεως 94-96, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Εμμανουήλ Λιναρδάκης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

πριν 27 μέρες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΘΗΚΕ

πριν 26 μέρες