Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Λακκούβες σε δρόμο #1956. ΣΠΑΣΜΕΝΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα
Δημιουργήθηκε από: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Περιγραφή

Εξω απο την πολυκατοικια στην Ριζουντος 55 ακριβως αναμεσα απο το υπογειο και το επιγειο παρκινγ υπαρχουν καποια πλακακακια του πεζοδρομιου που εχουν σπασει. Το σημαντικότερο προβλημα ειναι οτι κατω απο αυτα τα πλακακια περναει η παροχη φυσικου αεριου καυ υπαρχει κινδυνος να σπασει απο καποιο οχημα


Αθανασίου Διάκου 1, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες σε δρόμο

πριν ένα μήνα
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΘΗΚΕ.

πριν ένα μήνα