Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών #1961. Κλαδιά στη ΘΡΑΚΗΣ
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα
Δημιουργήθηκε από: Δημήτρης Στεργίου

Περιγραφή

Κλαδιά και χόρτα στο πεζοδρόμιο έξω από το κτίριο του ΣΠΙΤΟΓΑΤΟΣ στη Θράκης. Είναι αρκετούς μήνες εκεί και εμποδίζουν όλο το πεζοδρόμιο.


Θράκης 27, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δημήτρης Στεργίου

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

πριν ένα μήνα
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

ΠΑΡΑΚΑΛΏ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΉΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΤΜΉΜΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ 213-2026000, ΤΜ. ΣΑΡΩΣΗΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ, ΔΙΟΤΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΥΧΝΑ Ο ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΖΕΥΕΙ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

πριν ένα μήνα