Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών #1971. Μπαζα
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα
Δημιουργήθηκε από: Παναγιώτα Γιώτη

Περιγραφή

Ξαναστελνω το αιτήμα γιατί το ενημερώσατε ότι έχει ολοκληρωθεί ενώ δεν είναι έτσι. Το μόνο που πήρατε είναι το στρώμα, τα μπάζα εινα ακόμα εκεί. "Στους κάδους του πάρκου των σκύλων δίπλα στο Μετρο Αργυρούπολης έχουν αφήσει πάνω από ένα μληνα κάτι μπάζα. Ενώ περνάνε τα αυτοκίνητα του Δήμου για ογκώδη αντικείμενα αυτά παραμένουν εκεί. Παρακαλώ στείλτε να τα μαζέψουν δεν είναι θέαμα αυτό δίπλα σε μια πολυσύχναστη είσοδο του Δήμου μας και ούτε για εμάς που.μενουμε εκεί . Δυστυχώς δεν θεωρούν όλοι οι πολίτες υποχρέωσή τους να ενημερώσουν ότι θα πετάξουν σκουπίδια και νομίζουν ότι θα φύγουν δια μαγείας μόνα τους. Ευχαριστώ"


Κωνσταντινουπόλεως 0, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Παναγιώτα Γιώτη

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

πριν ένα μήνα
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Κατερίνα Γεωργιάδου

Καλημέρα και χρόνια πολλά, θα τα απομακρύνει ο εργολάβος.

πριν 29 μέρες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Κατερίνα Γεωργιάδου

πριν 29 μέρες