Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1978. Εγκαταλελειμενη μοτοσυκλετα.
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν 17 μέρες
Δημιουργήθηκε από: Γιώργος Χρυσούλης

Περιγραφή

Εδώ και 16 χρόνια στο ίδιο σημείο υπάρχει αυτή η συγκεκριμένη σάπια μή λειτουργική μοτοσυκλετα η οποία χρησιμοποιείται για να κρατά μονιμη και παράνομη φυσικά, θέση στάθμευσης στο αυτοκίνητο του ιδιοκτήτη. Πότε θα χαρακτηριστεί "εγκαταλελειμενη" να αδειάσει θέση στάθμευσης για όλους; ΚΟΡΙΝΘΟΥ 7.

Φωτογραφίες

Αθανασίου Διάκου 83, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Γιώργος Χρυσούλης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν 17 μέρες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Το δίκυκλο δεν είναι εγκαταλελειμμένο. Έχουν προσκομιστεί στην υπηρεσία μας τα απαραίτητα έγγραφα που απαιτούνται.

πριν 15 μέρες