Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Καθαριότητα και Ανακύκλωση #2028. Μόνιμο πρόβλημα καθαριότητας
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Καθαριότητα και Ανακύκλωση
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα
Δημιουργήθηκε από: Γεώργιος Γεωργίου

Περιγραφή

Όλοι οι κάδοι στην Κομνηνών είναι πεντακάθαροι εκτός από το συγκεκριμένο σημείο απέναντι απο το συνεργείο και δίπλα στην αποθήκη του ΕΛΟΜΑΣ. Υποθέτω θα αρχίσουμε να πληρώνουμε λιγότερα δημοτικά τέλη ή και καθόλου ; γιατί δεν έχουμε την ίδια αντιμετώπιση με τους υπόλοιπους κατοίκους του δρόμου; Ούτε που θυμάμαι πότε ήταν η πρώτη τηλεφωνική μας διαμαρτυρία για το θέμα ......

Φωτογραφίες

Κομνηνών 7A, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Γεώργιος Γεωργίου

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαριότητα και Ανακύκλωση

πριν ένα μήνα
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Κατερίνα Γεωργιάδου

ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ, ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΛΕΓΧΟΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.

πριν ένα μήνα
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Κατερίνα Γεωργιάδου

πριν ένα μήνα