Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων #2044. Εγκατελειμμένος χώρος στάθμευσης-πρασίνου
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Δημιουργήθηκε: πριν 21 μέρες
Δημιουργήθηκε από: Μαδούρος Γεώργιος

Περιγραφή

Στο σύνορο Ελληνικού-Γλυφάδας επί Λ.Βουλιαγμένης ρεύμα προς Γλυφάδα και δίπλα στο βοηθητικό γήπεδο ΑΣ Σουρμένων όπου προπονούνται μικρά παιδιά υπάρχει χώρος πρασίνου με παρτέρια και θέσεις στάθμευσης τα οποία είναι χρόνια εγκατελειμμένα.Αποτέλεσμα τα παρτέρια να είναι γεμάτα ξερά χόρτα,ο χώρος στάθμευσης να είναι κατά ένα μεγάλο μέρος αχρησιμοποίητος και επομένως περιττός και συχνά να καταλαμβάνεται από τσιγγάνους οι οποίοι ρυπαίνουν.Θεωρώ ότι θα πρέπει ο Δήμος να αξιολογήσει τον χώρο και να του δώσει νέα πνοή,πχ να γίνει ένα παρκάκι.Είναι χρόνια τώρα ένα κομμάτι νεκρού δημοσίου χώρου.


Παρ. Λεωφ. Βουλιαγμένης 2, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα, (null)

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Μαδούρος Γεώργιος

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων

πριν 21 μέρες