Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Αποκομιδή Απορριμμάτων #2054. Ακατάλληλος κάδος
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αποκομιδή Απορριμμάτων
Δημιουργήθηκε: πριν 5 μέρες
Δημιουργήθηκε από: Εύη Παντζου

Περιγραφή

Σπασμένος κάδος με μεγάλες οπές που επιτρέπουν την είσοδο ζώων , αλλά και την απελευθέρωση δυσάρεστων οσμών που είναι ανυπόφορες ιδίως τους καλοκαιρινούς μήνες.


Κωνσταντινουπόλεως 31, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Εύη Παντζου

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αποκομιδή Απορριμμάτων

πριν 5 μέρες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Κατερίνα Γεωργιάδου

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΛΕΓΧΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΚΑΔΟΥ , ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.

πριν 3 μέρες