Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων #226. Κλαδιά πεύκων εμποδίζουν τους οδηγούς να βλέπουν τον σηματοδότη.
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Δημιουργήθηκε: πριν 6 χρόνια
Δημιουργήθηκε από: Βίκυ Βέκου

Περιγραφή

Τα κλαδιά των πεύκων που βρίσκονται στη γωνία Φιλικής Εταιρείας και Λ. Κύπρου εμποδίζουν να φαίνεται ο κάθετος σηματοδότης ειδικά όταν αυτός είναι κόκκινος.

Φωτογραφίες

Φιλικής Εταιρείας, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Βίκυ Βέκου

πριν 6 χρόνια