Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων #241. οταν τα χορτα καλυπτουν το φαναρι
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Δημιουργήθηκε: πριν 6 χρόνια
Δημιουργήθηκε από: Σακκας Δημητριος

Περιγραφή

στην ελευθεριου βενιζελου και στα δυο ρευματα χρειαζεται αποψυλωση διοτι τα χορτα πλεον εχουν ξεπερασει ακομα και το φαναρι

Φωτογραφίες

Ελευθερίου Βενιζέλου 10-16, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Σακκας Δημητριος

πριν 6 χρόνια
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

πριν 6 χρόνια