Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων #43. κλάδεμα δένδρων.
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Δημιουργήθηκε: πριν 6 χρόνια
Δημιουργήθηκε από: Βασίλης Κρητικός - Αντιδήμαρχος Περιβάλλοντος & Πολιτικής Προστασίας.

Περιγραφή

Αυστηρό κλάδεμα δένδρων σε παροδο που εχουν δημιουργήσει έντονο πρόβλημα στην διέλευση των ενοίκων. Το κλάδεμα μπορεί να γίνει και χωρις γερανοφορο. Επισης εχει δημιουργηθεί προβλημα και στα μικρα φρεάτια των νερών της βροχής. Καθαρισμός σε αυτά. Η παροδος ειναι διπλα απο το 7ο Δημοτικό Αργυρούπολης.

Φωτογραφίες

Κωνσταντινουπόλεως 91, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Βασίλης Κρητικός - Αντιδήμαρχος Περιβάλλοντος & Πολιτικής Προστασίας.

πριν 6 χρόνια
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

πριν 6 χρόνια
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

πριν 6 χρόνια