Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων #904. ΚΛΑΔΙΑ-ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Δημιουργήθηκε: πριν ένα χρόνο
Δημιουργήθηκε από: ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΕΝΟΣ

Περιγραφή

Υπάρχουν ξερά χόρτα -κλαδιά και λοιπά μπάζα γύρω-πίσω από κάδους απορριμάτων. Εκκρεμεί και αίτημα σε Δήμο από Δεκέμβρη για ανακατασκευή πεζοδρομίου που πλέον δεν υπάρχει λόγω των σκουπιδιών.

Φωτογραφίες

Κολχιδος 33, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΕΝΟΣ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων

πριν ένα χρόνο
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν ένα χρόνο