Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #907. Όχημα-Ρύπος
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν ένα χρόνο
Δημιουργήθηκε από: Dimitris Thess

Περιγραφή

Το εικονιζόμενο όχημα είναι τόσο καιρό εγκαταλελειμμένο που έχουν αποσυντεθεί και κονιορτοποιηθεί τα ελαστικά επίσωτρα. Ως εκ τούτου δεν είναι μόνο ένα ακόμα εγκαταλελειμμένο όχημα, αλλά και ένας υγειονομικός κίνδυνος.

Φωτογραφίες

Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Dimitris Thess

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν ένα χρόνο
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Η καταγγελία θα ελεγχθεί από την Δημοτική Αστυνομία

πριν ένα χρόνο
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Έγινε καταγραφή του οχήματος στις 25-7-2017.Σε 30 ημέρες αν δεν μετακινηθεί θα χαρακτηριστεί εγκαταλειμμένο

πριν ένα χρόνο
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΜΑΣ ΣΤΙΣ 14-10-2017.

πριν ένα μήνα