Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα #908. ΧΑΛΑΣΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Δημιουργήθηκε: πριν ένα χρόνο
Δημιουργήθηκε από: Τσαγκαρή

Περιγραφή

Εδώ και 4 μέρες δε λειτουργεί η λάμπα που βρίσκεται στην Οδό Τριπόλεως 43, 16777 πάνω από τον κάδο ανακύκλωσης. Δεδομένου της θερινής σεζόν σε πολλά σπίτια απουσιάζουν οι ιδιοκτήτες καθιστά το σημείο ιδιαίτερα εύκολο στόχο για επίδοξους κλέφτες.


Τριπόλεως 43, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τσαγκαρή

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

πριν ένα χρόνο
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα καταχωρήθηκε.

πριν ένα χρόνο
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

To αίτημα ολοκληρώθηκε.

πριν ένα χρόνο