Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα #976. Χαλασμένα φωτιστικά
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Δημιουργήθηκε: πριν ένα χρόνο
Δημιουργήθηκε από: Ιωάννης Γιατάκης

Περιγραφή

Ο δρόμος μπροστά από το μητροπολιτικό κοινωνικό ιατρείο Ελληνικού, δεν ανάβει ούτε ένα φως με αποτέλεσμα ο δρόμος να είναι επικίνδυνος το βράδυ.

Φωτογραφίες

33η 2, Ελληνικό 167 77

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Ιωάννης Γιατάκης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

πριν ένα χρόνο
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα καταχωρήθηκε.

πριν ένα χρόνο
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Σας ενημερώνουμε ότι η οδός αυτή ανήκει στην αρμοδιότητα της ΕΛΛΗΝΙΚΟ Α.Ε. και όχι του Δήμου.

πριν ένα χρόνο