Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών #982. Κομμένα κλαδιά δίπλα σε κάδους
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Δημιουργήθηκε: πριν 11 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Mavrommati Paraskevi

Περιγραφή

Τα κομμένα κλαδιά βρίσκονται δίπλα σε κάδους πάνω από 1 εβδομάδα, με αποτέλεσμα λόγω των καιρικών συνθηκών λ.χ. τελευταίες βροχοπτώσεις να έχουν σκορπιστεί στο πεζοδρόμιο.


Μεγ. Αλεξάνδρου 37, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Mavrommati Paraskevi

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

πριν 11 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 10 μήνες