Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Τεχνικά Θέματα #987. Κώνοι παρκαρίσματος
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Τεχνικά Θέματα
Δημιουργήθηκε: πριν 11 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Ιωάννα Κάργα

Περιγραφή

Στην Αθ. Διάκου στο σπίτι της γυμναστικής, πρέπει να βάλετε νέους κώνους γιατί εκεί που δεν έχει παρκάρουν πάλι αμάξια με αποτέλεσμα να γίνεται συμφόρηση και ιδιαίτερα όταν περνούν τα παιδιά από το σπίτι της γυμναστικής


Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Ιωάννα Κάργα

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Τεχνικά Θέματα

πριν 11 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα καταχωρήθηκε.

πριν 10 μήνες