Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Λακκούβες σε δρόμο #993. ο πιο Μπαλωμένος δρόμος ;;
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Δημιουργήθηκε: πριν 10 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Maria

Περιγραφή

κάποια στιγμή θα πρέπει να μπει στο πρόγραμμα ασφαλτόστρωση

Φωτογραφίες

Greece

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Maria

Initial commit at category Λακκούβες σε δρόμο

πριν 10 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα καταχωρήθηκε.

πριν 10 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα αφορά πλήρη ασφαλτόστρωση της οδού Γ. Μαρίνου και όχι απλά σποραδική κάλυψη σε λακούβες, γι αυτό δεν μπορεί να υλοποιηθεί από το Τμήμα Συντήρησης.Η Τενική Υπηρεσία μας ενημέρωσε ότι η οδός Γ. Μαρίνου περλαμβάνεται στην εργολαβία των ασφαλτοστρώσεων. Σας ευχαριστούμε.

πριν 10 μήνες