Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων #995. Ελλειψη καλαθιών σκουπιδιών
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Δημιουργήθηκε: πριν 10 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Μαδούρος Γεώργιος

Περιγραφή

Σε όλο το μήκος της Ελ.Βενιζέλου τα καλαθάκια για τα σκουπίδια είναι ελάχιστα,από την περιοχή διέρχονται πολυάριθμοι επισκέπτες (κυρίως λόγω μετρό) καθημερινώς και δυστυχώς πετούν τα σκουπίδια τους στο δρόμο.Θεωρώ ότι με περισσότερα καλαθάκια θα βελτιωθεί η εικόνα,ευχαριστώ.


Ελευθερίου Βενιζέλου 5, Ελληνικό 167 77

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Μαδούρος Γεώργιος

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων

πριν 10 μήνες