Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

issue photo #1125
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 μήνες
  0   0

Εγκαταλελειμμένο όχημα στην οδό Τριπόλεως 5 στο Ελληνικό μάρκας MERCEDES χρώματος μπλε. Στο όχημα είχε...

issue photo #1158
Τεχνικά Θέματα
Υποβλήθηκε πριν 3 μήνες
  0   0

Έχει σπάσει και λείπει το καπάκι κάδου απορριμάτων Εθνάρχου Μακαρίου & Στέφ Σαράφη και δεν λειτουργεί και ο...

issue photo #1156
Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Καταχωρήθηκε πριν 3 μήνες
  0   1

δεν λειτουργεί για παραπάνω από ένα μήνα ο φωτισμός σε όλο το πάρκο που βρίσκεται απέναντι από το...

issue photo #1154
Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν 3 μήνες
  0   0

έκλεισε το περίπτερο, όμως το "κουφάρι" είναι ακόμα εκεί...............

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 μήνες
  0   0

Το πλαστικο καλυμμα της λαμπας στην κολωνα στο υψος της οδου Ροδοπολεως 86 εχει ξεκουμπωσει η σπασει στη βαση...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Καταχωρήθηκε πριν 3 μήνες
  0   0

Από το βράδυ της Δευτέρας δεν λειτουργεί ο δημοτικός φωτισμός στην Αβέρωφ από Κρώμνης μέχρι Μ.Ασίας

Λακκούβες σε δρόμο
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 μήνες
  1   0

Υπάρχουν 2 λακούβες στην οδό Κολχίδος, η μία στην διασταύρωση με την οδό Αφροδίτης και η άλλη σε αυτή με την...

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 μήνες
  0   1

audi a3, χωρίς προφυλακτήρες, με βουλγάρικες πινακίδες μέσα από το παρμπρίζ είναι παρατημένο εδώ και 4 χρόνια

issue photo #1151
Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης
Καταχωρήθηκε πριν 3 μήνες
  0   0

Σπασμένο φανάρι και πινακίδα.

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 μήνες
  0   0

Κολώνα Δημοτικού φωτισμού

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 μήνες
  0   1

από την οδό Θήτα έως και την 2η οδό δεν υπάρχει καθόλου φωτισμός

issue photo #1080
Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 μήνες
  0   1

ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑΣ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΙΑΤΙΚΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ...

Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 μήνες
  0   0

Τα φωτιστικά σώματα στο 2ο Νηπιαγωγείο Ελληνικού (Αλικαρνασσού 3) είναι χαλασμένα από το προηγούμενο σχολικό...

issue photo #1143
Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 μήνες
  2   0

Αναβοσβήνει εδώ και μέρες

issue photo #1122
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 μήνες
  0   0

Πολύ συχνά αφήνουν οι γείτονες ,μετά απο καθαριότητα & κλάδεμα κήπων , κλαδιά , κορμούς , υλικά οικοδομών ,...

issue photo #1118
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 μήνες
  0   0

μπάζα (κυρίως ξύλα και καδρονια), στη συμβολή των οδών Κορίνθου και Μιλήτου

issue photo #1116
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 μήνες
  0   0

σακούλες με οικοδομικά μπάζα στο πεζοδρόμιο εδώ και καμιά βδομάδα!

Φρεάτια
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 μήνες
  0   0

Τα κανάλια των ομβρίων υδάτων μπροστά στο ασανσέρ του Μετρό στο σταθμό του Ελληνικού στο ρεύμα προς Αθήνα...

Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 μήνες
  0   0

Η πολυκατοικια στην γωνια Αθ. Διακου και Ριζουντος εχει γεμίσει το πεζοδρόμιο με σκουπιδια. Επισης βάσει...

Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν 4 μήνες
  0   0

Παρακαλώ όπως αφαιρέσετε τα κολονάκια που βρίσκεται στο πεζοδρόμιο και μπροστά από διάβαση αναπήρων. Η...