Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

issue photo #1637
Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν 6 μήνες
  0   0

Επανέρχομαι για το θέμα του φωτιστικού στην Δραγατσανιου 12. Όπως είναι τοποθετημένο είναι ενοχλητικό και...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Καταχωρήθηκε πριν 6 μήνες
  0   0

Στην Γ. Παπανδρέου από Αλιμούντος έως την πλατεία Ανεξαρτησίας απόψε 14/7 ενώ αρχικά άναψαν τα φώτα, στην...

Λακκούβες σε δρόμο
Καταχωρήθηκε πριν 6 μήνες
  0   0

Η οδός 29ης από την αρχή της Ρόζας Ιμβριώτη μέχρι και Ελ. Βενιζέλου είναι όλο λακούβες με σοβαρή περίπτωση...

issue photo #1645
Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν 6 μήνες
  0   1

Το σύνηθες πρόβλημα που εγκυμονεί άμεσο κίνδυνο άσχημου τραυματισμου για τους πολίτες δημοτες. Παρακαλώ να...

issue photo #1650
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Καταχωρήθηκε πριν 6 μήνες
  0   0

Καμένη λάμπα

Καθαριότητα και Ανακύκλωση
Καταχωρήθηκε πριν 6 μήνες
  0   0

Στο πλατεάκι, στην διασταύρωση των οδών Φαβιέρου και Τραπεζούντος, θα ήταν καλό να υπογειοποιηθεί ο πράσινος...

Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης
Υποβλήθηκε πριν 6 μήνες
  0   0

Παρακαλώ για την αντικατάσταση των κάδων απορριμμάτων και ανακυκλώσης. Είναι σπασμένα να καπάκια και δεν...

issue photo #1636
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Καταχωρήθηκε πριν 6 μήνες
  0   0

Εγκαταλελειμμένο όχημα μάρκας opel χρώματος γκρι άνευ πινακίδων κυκλοφορίας

issue photo #1633
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν 6 μήνες
  0   0

ΚΛΑΔΕΜΑ ΔΕΝΤΡΟΥ ΣΤΗ ΟΔΟ ΚΡΗΤΗΣ 20 ΑΡΓΥΡΠΟΥΠΟΛΗ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΜΑΔΑΕΙ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΒΡΩΜΙΑ -ΝΑ ΒΟΥΛΩΝΟΥΝ...

issue photo #1632
Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Υποβλήθηκε πριν 6 μήνες
  0   0

Τα φυτά έχουν να κλαδευτούν καιρό με αποτέλεσμα να καλύπτουν το παγκάκι κάνοντας μας να μην μπορούμε να...

issue photo #1630
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν 6 μήνες
  0   0

Τα φυτά στον χώρο του φυτωρίου έχουν να κλαδευτούν παρά πολύ καιρό με αποτέλεσμα να γίνουν υπερβολικά μεγάλα.

issue photo #1629
Βλάβες στο αρδευτικό δίκτυο πάρκων και κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν 6 μήνες
  0   0

Το συγκεκριμένο συντριβανάκι έχει χαλάσει εδώ κι έναν χρόνο και ακόμη δεν έχει επιδιορθώθει.

Βλάβες στο αρδευτικό δίκτυο πάρκων και κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν 6 μήνες
  0   0

Στο πευκόφυτο πάρκο της οδού Μαργαρίτας στα σύνορα Αγίας Παρασκευής και Αργυρούπολης, τα φυτά έχουν σχεδόν...

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 7 μήνες
  0   0

κάποιος έριξε μεγάλη ποσότητα ελιές (!!!!)στον κάδο ανακύκλωσης με αποτέλεσμα να αχρηστευτεί το προς...

Αδέσποτα Ζώα συντροφιάς
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 7 μήνες
  0   0

Στην οδό Κολοκοτρώνη 44-46 μαζεύονται πάρα πολλές γάτες, οι οποίες πηγαίνουν και στα διπλανά σπίτια

issue photo #1612
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 7 μήνες
  0   0

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΑΣ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΤΟ ΑΛΣΑΚΙ ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ. ΒΓΆΖΟΥΜΕ ΤΑ...

issue photo #1622
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 7 μήνες
  0   0

Περισυλλογή στρώματος

issue photo #1613
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 7 μήνες
  0   0

πεταμενα ρουχα γωνια θουκυδιδου και αλεξιουπολεως

Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν 7 μήνες
  2   0

Ροδοπόλεως και Κολχίδος Ελληνικό στην κολώνα δεν αλλαχτηκε η λαμπα παλαιας τεχνολογιας με νεας τεχνολογιας...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Καταχωρήθηκε πριν 7 μήνες
  1   0

Τοποθετημένο σήμερα Παρασκευή 26 Ιουνίου δεν άναψε πότε Αφροδίτης και Πλάτωνος το σωμα led στην κολώνα μάλιστα...