Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

issue photo #1073
Φρεάτια
Καταχωρήθηκε πριν 7 μήνες
  0   0

Οι σχάρες των φρεατίων είναι εντελώς κλειστές από φύλλα, σκουπίδια κλπ

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 7 μήνες
  0   0

Κάδος με καμμένο καπάκι. Λόγω των εστιατορίων διαχέονται άσχημες οσμές με τη ζέστη. Κίνδυνος μόλυνσης. Να...

issue photo #1071
Περισυλλογή Ανακυκλώσιμων υλικών και συσκευών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 7 μήνες
  1   0

Στοίβα απο ξύλα πεταμένα στο βουνό επικίνδυνα για φωτιά

issue photo #1093
Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 7 μήνες
  0   0

Αυτό το πεζοδρόμιο βρίσκεται στην οδό Γραβιάς, έξω από το Κέντρο Ξένων Γλωσσών. Το εμπόδιο υποτίθεται είναι...

issue photo #1004
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 7 μήνες
  0   0

ΛΕΥΚΟ FORD ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 7 μήνες
  0   0

Στη λεωφόρο Γερουλάνου στο 98 μέσα στην πάροδο οι 2 κολώνες λειτουργούν περιστασιακά και αναβοσβήνουν τα...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 7 μήνες
  1   0

αναβει-σβηνει

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 7 μήνες
  0   0

ανάβει σβήνει

issue photo #1083
Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης
Καταχωρήθηκε πριν 7 μήνες
  0   0

Έχει τοποθετηθεί πινακίδα κίτρινη που υποδεικνύει την ύπαρξη σχολείου περίπου 50 cm δεξιότερα, δηλαδή στο...

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 7 μήνες
  0   0

Και στις δύο πλευρές του δρόμου βρίσκονται εγκαταλειμμένα αυτοκίνητα, το ένα μάλιστα χωρίς πινακίδες. Τα...

issue photo #1085
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 7 μήνες
  0   0

...ακαταχωρητο στις αρχες βαση του αριθμου κυκλοφοριας, πολυ καιρο στο σημειο της ενωσης των οδων...

Περιβάλλον και Πράσινο
Υποβλήθηκε πριν 7 μήνες
  0   1

Καθημερινό μποτιλιάρισμα στην Λ. Κύπρου στο ύψος της εταιρείας ACS καθώς τα φορτηγά της εν λόγω εταιρείας...

issue photo #1084
Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Υποβλήθηκε πριν 7 μήνες
  0   0

Το συγκεκριμένο οικόπεδο στην Πίνδου 43-45 πρέπει να καθαριστεί άμεσα γιατί αποτελεί εστία πυρκαγιάς και...

Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης
Καταχωρήθηκε πριν 7 μήνες
  0   0

Γεια σας, πρόσφατα τοποθετήθηκαν φανάρια ρύθμισης κυκλοφορίας στο σημείο που έχω υποδείξει στον χάρτη...

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 9 μήνες
  0   0

Μεγάλα και πολλά κλαδιά κομμένα, τα οποία φράζουν πεζοδρόμιο. Σε περίπτωση βροχής, θα δημιουργηθεί πρόβλημα.

issue photo #1036
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 9 μήνες
  1   0

Βρίσκεται τουλάχιστον έναν μήνα στην ίδια θέση, και αν κρίνω από τη σκόνη, τα διαφημιστικά στο τζάμι και τα...

issue photo #1066
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 9 μήνες
  0   0

ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΈΝΟ ΤΑΞΙ ΣΤΗΝ Μ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΥ

issue photo #1067
Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν 9 μήνες
  0   0

ΣΠΑΣΜΕΝΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΜΙΛΗΤΟΥ 115

issue photo #1065
Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης
Καταχωρήθηκε πριν 9 μήνες
  0   0

Χρειάζεται επισκευή και επανατοποθέτηση στο πεζοδρόμιο γιατι εχει ξηλωθεί το Κολωνάκι.

issue photo #1064
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 9 μήνες
  1   0

Στη Δ.Ακριτα και Αργυρουπόλεως το πεζοδρόμιο είναι μονιμα κατειλημμένο από φορτηγά εταιρειας με αποτέλεσμα...