Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

issue photo #1183
Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 14 μέρες
  0   1

στη πλατεία Μυστρά τα φώτα είναι αναμμένα από τις 17.00 και η μισή πλατεία μετά τις βροχές δεν έχει καθόλου...

issue photo #1182
Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν 16 μέρες
  0   0

Στην οδό Αθανασίου Διάκου στο Ελληνικό Σούρμενα στο ύψος παραπλεύρως της εκκλησίας καθημερινά επικρατεί...

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Σε εξέλιξη πριν 20 μέρες
  0   0

Μπλε αυτοκινητο παρκαρισμένο εδω και μηνες . ο κατοχος το ελιχε αφησει αρχικα πάνω σε πεζοδρομιο και μετα απο...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 23 μέρες
  0   0

Καμμένη λάμπα στην πάροδο

issue photo #1178
Τεχνικά Θέματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  2   0

Μόλις τελείωσαν τα έργα στη συμβολή των οδών Αφροδίτης και Γούναρη στη νεα ατασκευη πλακοστρωσης στο...

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν ένα μήνα
  0   0

Ελιά η οποία θέλει κλάδεμα

Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν ένα μήνα
  0   0

Έχουμε πει στο Δήμο για ράμπα στον πεζόδρομο.

issue photo #1175
Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν ένα μήνα
  1   1

Εχουμε και στο παρελθόν δείξει το συγκεκριμένο σημείο οπου πρέπει να είναι το τελευταίο τμημα πεζοδρομιου...

Τεχνικά Θέματα
Υποβλήθηκε πριν ένα μήνα
  0   1

Παρακαλώ για τον έλεγχο της συχνότητας με την οποία ανάβουν τα φανάρια στην πλατεία 208 καθώς αντί να...

issue photo #1170
Λακκούβες σε δρόμο
Καταχωρήθηκε πριν ένα μήνα
  1   1

Κίνδυνος για αυτοκίνητα και πεζούς

issue photo #1171
Τεχνικά Θέματα
Υποβλήθηκε πριν ένα μήνα
  2   1

Σε συνδυασμό με το issue 1167 για μετακίνηση τον κάδων τα οχήματα που σταθμεύουν στο πεζοδρόμιο ενοχλούν στην...

issue photo #1126
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   0

Εγκαταλελειμμένο όχημα στη συμβολή των οδών Θράκης και Τριπόλεως στο Ελληνικό μάρκας JEEP.. Το αυτοκίνητο...

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν ένα μήνα
  0   0

Κλάδεμα Πεύκου

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν ένα μήνα
  0   0

Κόψιμο δέντρων μπροστα στην οδό Βύρωνος 53

issue photo #1166
Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Καταχωρήθηκε πριν ένα μήνα
  0   0

Ακόμα στο πάρκο τα φώτα είναι χαλασμένα

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   0

Δεν λειτουργεί η λάμπα της ΔΕΗ με αποτέλεσμα να είναι σκοτεινός ο δρομος

Καθαριότητα και Ανακύκλωση
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   0

Στην είσοδο της παιδικής χαράς υπάρχουν κάδοι με σκουπίδια που πολλές φορές τα σκουπίδια είναι εκτός κάδων

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   0

Και στη διασταύρωση Ελλησπόντου και Μ. Αλεξάνδρου, ακριβώς κάτω από τη μεγάλη κολώνα της ΔΕΗ

issue photo #1104
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   0

Περισυλλογή κλαδιών

issue photo #1121
Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Σε εξέλιξη πριν ένα μήνα
  2   0

Οι κάδοι στην οδό Αγίας Παρασκευής στα νούμερα 43 & 45 είναι σπασμένοι/έχουν ρωγμές και συχνά τρέχουν βρώμικα...