Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

issue photo #1308
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 23 μέρες
  0   0

Δίπλα σε κάδους στον πεζόδρομο.

issue photo #1312
Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Υποβλήθηκε πριν 28 μέρες
  0   0

Στη γωνία Μ. Αλεξάνδρου και Παπαφλέσσα είναι ένα οικόπεδο γεμάτο χόρτα. Δεν ξέρω αν είναι ιδιόκτητο ή όχι....

issue photo #1155
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   0

δεν νομίζω ότι χρειάζεται καν.....!

issue photo #1215
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   1

4 Εγκαταλελειμμενα ΙΧ χωρις πινακιδες

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   0

Αφού κλείσατε το προηγούμενο μου post, απαντώντας ότι εδώ γράφουμε μόνο για Εγκαταλελειμμένα οχήματα, για πιο...

issue photo #1204
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   0

τρακαρισμένο και παρατημένο με στοργή από τον Δεκέμβρη του 2018

Φρεάτια
Καταχωρήθηκε πριν ένα μήνα
  0   0

Στην Κυπρίων Αγωνιστών και Ολυμπίας τα φρεάτια έχουν μαζέψει φύλλα και κλαδιά. Παρακαλώ επιληφθείτε επί του...

issue photo #1213
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   0

το συγκεκριμένο όχημα είναι αραγμενο εδώ και τουλάχιστον 2 μήνες με πάρα πολλές κλήσεις επάνω του στη στροφή...

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   0

Μόνιμη στάθμευση μηχανής στο δρόμο ώστε να κατοχυρώνει τη θέση στάθμευσης

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   0

Που να βρεθεί θέση να παρκάρω; Οι κάτοικοι του τετραγώνου των οδών Τριπόλεως, Μαυρογένους , Θράκης και Πόντου...

issue photo #1192
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   0

Καταληψη κοινοχρηστου χωρου

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Σε εξέλιξη πριν ένα μήνα
  0   0

Θα σας παρακαλούσα όπως προβείτε στο κλάδεμα και στην κοπή των δένδρων στην οδό Ανεξαρτησίας κατά μήκος των...

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Υποβλήθηκε πριν ένα μήνα
  0   0

Ένα μήνα πριν με το #1232 αίτημά μου είχα ζητήσει τον καθαρισμό από χόρτα και αντικείμενα του οικοπέδου...

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Υποβλήθηκε πριν ένα μήνα
  0   0

Ένα μήνα πριν με το #1232 αίτημά μου είχα ζητήσει τον καθαρισμό από χόρτα και αντικείμενα του οικοπέδου...

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Υποβλήθηκε πριν ένα μήνα
  0   0

Ένα μήνα πριν με το #1232 αίτημά μου είχα ζητήσει τον καθαρισμό από χόρτα και αντικείμενα του οικοπέδου...

issue photo #1255
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   0

Δύο μεγάλοι σάκοι με μπάζα βρίσκονται στο πεζοδρόμιο από αρχές Απριλίου.

issue photo #1292
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   0

Περισυλλογή αντικειμένων

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  1   0

Μπαζα

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   0

Στην συγκεκριμένη γωνία υπάρχουν ογκώδη αντικείμενα όπως παντζούρια και παραθυρόφυλλα. Παρακαλώ, προβείτε...

issue photo #1271
Αποκομιδή Απορριμμάτων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν ένα μήνα
  0   0

4-5 σακούλες με άχρηστα οικοδομικά υλικά στη Χρυσοστόμου Σμύρνης 37, Αργυρούπολη