Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

issue photo #1136
Καθαριότητα και Ανακύκλωση
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 μήνες
  0   0

Αποκομιδή απορριμάτων πλησίον 4ου Γυμνασίου Αργυρούπολης-Αργοναύτες-Είναι η τρίτη εβδομάδα που παραμένουν...

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 μήνες
  0   1

Κλαδιά συκιάς δίπλα στο κάδο

issue photo #1139
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Υποβλήθηκε πριν 3 μήνες
  0   0

Η πρόσβαση στην παιδική χαρά γίνεται αφού πρέπει τα παιδάκια και οι γονείς να περάσουν από βρόμικο...

issue photo #1070
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 μήνες
  0   0

ΓΙΑ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΜΕ ΑΡΙΘΜΟ 1066. ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΗ ΣΤΗΝ ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΥ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟ...

issue photo #1055
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 μήνες
  0   0

ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΟΙΚΟΓΕΝΟΙΑΚΟ ΠΑΡΚΟ ΕΕΛΗΝΙΚΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ CAFE....

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 μήνες
  1   0

Κόκκινο βανακι σε κακη κατασταση (ξεφουσκωτα λάστιχα, σπασεμενοι καθρεφτες) παρατημενο εδω και καιρό. Καποια...

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 μήνες
  0   0

ΑΝΑΦΕΡΟΜΕ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΡΙΘΜ. 874 & 898. ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 4 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ.

issue photo #907
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 μήνες
  2   2

Το εικονιζόμενο όχημα είναι τόσο καιρό εγκαταλελειμμένο που έχουν αποσυντεθεί και κονιορτοποιηθεί τα...

issue photo #898
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 μήνες
  1   0

ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΟ ΟΧΗΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ

issue photo #1131
Λακκούβες σε δρόμο
Καταχωρήθηκε πριν 4 μήνες
  1   1

Το αυτοκίνητο (βούρτσα) καθαρισμού έσπασε το πεζοδρόμιο. Παρακαλώ για την άμεση επισκευή του

Τεχνικά Θέματα
Υποβλήθηκε πριν 4 μήνες
  1   0

στο πεζοδρόμιο απο την είσοδο του jysk μέχρι την γωνία της Ροδοπόλεως υπάρχουν ντάνες, ντάνες μαζεμένα ξερά...

Τεχνικά Θέματα
Υποβλήθηκε πριν 4 μήνες
  1   0

κλαδεματα πάνω στο πεζοδρόμιο

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Υποβλήθηκε πριν 4 μήνες
  0   0

Παρακαλώ θα ήθελα να γίνει επιτόπιος έλεγχος από έμπειρο συνεργείο του Δήμου και λήψη απόφασης για το...

issue photo #1113
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  1   0

Εγκατελειμένο KIA Sportage με πινακίδες πάνω από 2 μήνες.

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

να βάλετε κάδους απορριμμάτων στο πρώτο χιλιομέτρου του χωματόδρομου στο βουνό (Από Μιλήτου προς θεατράκι...

issue photo #1117
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Σε εξέλιξη πριν 4 μήνες
  0   1

εγκαταλελειμμένο όχημα εδώ και αρκετό καιρό, έξω από το 2ο γυμνάσιο, επί της Αρίσταρχου

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

Παρακαλούμε για την αντικατάσταση του κάδου γιατί έχει σπάσει και δεν κλείνει το καπάκι

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

Η λάμπα αναβοσβήνει συνέχεια

issue photo #1102
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

Κάθε λογής σκουπίδια βρίσκονται σε όλο το μήκος του πεζοδρομίου στον παράδρομο της παραλιακής μπροστά από...

issue photo #1096
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  1   0

Κλαδιά από κλάδεμα επί του πεζοδρομίου.