Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 μήνες
  0   0

Και στις δύο πλευρές του δρόμου βρίσκονται εγκαταλειμμένα αυτοκίνητα, το ένα μάλιστα χωρίς πινακίδες. Τα...

issue photo #1085
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 3 μήνες
  0   0

...ακαταχωρητο στις αρχες βαση του αριθμου κυκλοφοριας, πολυ καιρο στο σημειο της ενωσης των οδων...

Περιβάλλον και Πράσινο
Υποβλήθηκε πριν 3 μήνες
  0   1

Καθημερινό μποτιλιάρισμα στην Λ. Κύπρου στο ύψος της εταιρείας ACS καθώς τα φορτηγά της εν λόγω εταιρείας...

issue photo #1084
Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Υποβλήθηκε πριν 3 μήνες
  0   0

Το συγκεκριμένο οικόπεδο στην Πίνδου 43-45 πρέπει να καθαριστεί άμεσα γιατί αποτελεί εστία πυρκαγιάς και...

issue photo #1080
Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν 3 μήνες
  0   0

ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑΣ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΙΑΤΙΚΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Καταχωρήθηκε πριν 3 μήνες
  0   0

από την οδό Θήτα έως και την 2η οδό δεν υπάρχει καθόλου φωτισμός

Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης
Καταχωρήθηκε πριν 3 μήνες
  0   0

Γεια σας, πρόσφατα τοποθετήθηκαν φανάρια ρύθμισης κυκλοφορίας στο σημείο που έχω υποδείξει στον χάρτη...

issue photo #1057
Περιβάλλον και Πράσινο
Καταχωρήθηκε πριν 4 μήνες
  1   0

δυο χρονια ζηταμε να μπει ενα παγκακι στο συγκεκριμενο σημειο της πλατειας οπου υπηρχε παλια εως οτου...

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 4 μήνες
  0   0

Μεγάλα και πολλά κλαδιά κομμένα, τα οποία φράζουν πεζοδρόμιο. Σε περίπτωση βροχής, θα δημιουργηθεί πρόβλημα.

issue photo #1036
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  1   0

Βρίσκεται τουλάχιστον έναν μήνα στην ίδια θέση, και αν κρίνω από τη σκόνη, τα διαφημιστικά στο τζάμι και τα...

issue photo #1066
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  0   0

ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΈΝΟ ΤΑΞΙ ΣΤΗΝ Μ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΥ

issue photo #1067
Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν 5 μήνες
  0   0

ΣΠΑΣΜΕΝΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΜΙΛΗΤΟΥ 115

issue photo #1065
Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης
Καταχωρήθηκε πριν 5 μήνες
  0   0

Χρειάζεται επισκευή και επανατοποθέτηση στο πεζοδρόμιο γιατι εχει ξηλωθεί το Κολωνάκι.

issue photo #1064
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο πριν 5 μήνες
  1   0

Στη Δ.Ακριτα και Αργυρουπόλεως το πεζοδρόμιο είναι μονιμα κατειλημμένο από φορτηγά εταιρειας με αποτέλεσμα...

issue photo #1063
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Καταχωρήθηκε πριν 5 μήνες
  0   0

Σπασμένες αλυσίδες στις κούνιες άκρως επικίνδυνες

issue photo #1061
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Καταχωρήθηκε πριν 5 μήνες
  0   0

Στην φωτογραφία θα δείτε πόσο καλύτερη μοιάζει η Πεζογέφυρα της Αργυρούπολης όταν είναι συντηρημένη και...

issue photo #1062
Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν 5 μήνες
  0   1

Η Αργυρουπόλεως είναι γενικά ένας προβληματικός δρόμος, λόγω της αυξημένης κίνησης, της κλίσης του εδάφους...

Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν 5 μήνες
  0   0

Γωνία Γραβιάς 73 & Γ. Παπανδρέου, 2 πλάκες πεζοδρομίου χρήζουν αντικατάστασης αν υπάρχει η δυνατότητα.

issue photo #1056
Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν 5 μήνες
  4   1

στην λ. Γουναρη 52 υπαρχουν μεταλλικα Π που κλεινουν την διελευση των πεζων επανω στο πεζοδρομιο και μαλιστα...

issue photo #1054
Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Υποβλήθηκε πριν 5 μήνες
  0   0

Χρειάζεται επείγουσα κοπή των ξερών χόρτων στο Άλσος στην οδό Ελληνικού διότι υπάρχει κίνδυνος πυρκαγιάς....