Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

1085

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

...ακαταχωρητο στις αρχες βαση του αριθμου κυκλοφοριας, πολυ καιρο στο σημειο της ενωσης των οδων...

Αριστοτέλους 3, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 4 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1087

category image

Περιβάλλον και Πράσινο

Καθημερινό μποτιλιάρισμα στην Λ. Κύπρου στο ύψος της εταιρείας ACS καθώς τα φορτηγά της εν λόγω εταιρείας...

Λεωφ. Κύπρου 158, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 4 μήνες Υποβλήθηκε 0 1
1084

category image

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων

Το συγκεκριμένο οικόπεδο στην Πίνδου 43-45 πρέπει να καθαριστεί άμεσα γιατί αποτελεί εστία πυρκαγιάς και...

Πίνδου 47, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα, (null)

πριν 4 μήνες Υποβλήθηκε 0 0
1074

category image

Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης

Γεια σας, πρόσφατα τοποθετήθηκαν φανάρια ρύθμισης κυκλοφορίας στο σημείο που έχω υποδείξει στον χάρτη...

Αλεξιουπόλεως 3, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 4 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1057

category image

Περιβάλλον και Πράσινο

δυο χρονια ζηταμε να μπει ενα παγκακι στο συγκεκριμενο σημειο της πλατειας οπου υπηρχε παλια εως οτου...

Δημ. Γούναρη 28, Γλυφάδα 167 77, Ελλάδα

πριν 5 μήνες Καταχωρήθηκε 1 0
1050

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Μεγάλα και πολλά κλαδιά κομμένα, τα οποία φράζουν πεζοδρόμιο. Σε περίπτωση βροχής, θα δημιουργηθεί πρόβλημα.

Μεγ. Αλεξάνδρου 37, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1036

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

Βρίσκεται τουλάχιστον έναν μήνα στην ίδια θέση, και αν κρίνω από τη σκόνη, τα διαφημιστικά στο τζάμι και τα...

Θήρας 117, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 1 0
1066

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΈΝΟ ΤΑΞΙ ΣΤΗΝ Μ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΥ

Μαρίνου Γερουλάνου 16, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1067

category image

Τεχνικά Θέματα

ΣΠΑΣΜΕΝΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΜΙΛΗΤΟΥ 115

Μιλήτου 115, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1065

category image

Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης

Χρειάζεται επισκευή και επανατοποθέτηση στο πεζοδρόμιο γιατι εχει ξηλωθεί το Κολωνάκι.

Γεωργίου Μαρίνου 26, Ελληνικό 167 77

πριν 6 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1064

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

Στη Δ.Ακριτα και Αργυρουπόλεως το πεζοδρόμιο είναι μονιμα κατειλημμένο από φορτηγά εταιρειας με αποτέλεσμα...

Ακρίτα Διγενή 40, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 1 0
1063

category image

Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα

Σπασμένες αλυσίδες στις κούνιες άκρως επικίνδυνες

Χρυσοστόμου Σμύρνης 7, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1061

category image

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων

Στην φωτογραφία θα δείτε πόσο καλύτερη μοιάζει η Πεζογέφυρα της Αργυρούπολης όταν είναι συντηρημένη και...

Παρ. Λεωφ. Βουλιαγμένης 66, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1062

category image

Τεχνικά Θέματα

Η Αργυρουπόλεως είναι γενικά ένας προβληματικός δρόμος, λόγω της αυξημένης κίνησης, της κλίσης του εδάφους...

Αργυρουπόλεως 99, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Καταχωρήθηκε 0 1
1060

category image

Τεχνικά Θέματα

Γωνία Γραβιάς 73 & Γ. Παπανδρέου, 2 πλάκες πεζοδρομίου χρήζουν αντικατάστασης αν υπάρχει η δυνατότητα.

Γραβιάς 73, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1056

category image

Τεχνικά Θέματα

στην λ. Γουναρη 52 υπαρχουν μεταλλικα Π που κλεινουν την διελευση των πεζων επανω στο πεζοδρομιο και μαλιστα...

Δημ. Γούναρη 52, Ελληνικό 165 61, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Καταχωρήθηκε 4 1
1054

category image

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων

Χρειάζεται επείγουσα κοπή των ξερών χόρτων στο Άλσος στην οδό Ελληνικού διότι υπάρχει κίνδυνος πυρκαγιάς....

Ellinikou, Elliniko 167 77, Greece

πριν 7 μήνες Υποβλήθηκε 0 0
1053

category image

Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα

ΠΑΡΚΟ 129 ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΞΥΛΑ ΣΕ ΦΡΑΧΤΗ

Δραγατσανίου 22, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 7 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1051

category image

Τεχνικά Θέματα

Υποχώρηση πλακών - φραγή αγωγού ομβρίων . Πιθανόν από αυτοκίνητα στό πεζοδρόμιο

Ελ. Βενιζέλου 23, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 7 μήνες Καταχωρήθηκε 1 0
1052

category image

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων

Κλαδέυουν δένδρα κήπου & μεταφέρουν τακλαδιά στους κάδους αντί γιά τόν δρόμο μπροστά στό σπίτι τους .

Ελ. Βενιζέλου 23, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 7 μήνες Υποβλήθηκε 0 0