Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

48

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

κλαδιά στο 7ο Δημοτικό απο την Κομνηνών.

Κομνηνών 73, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 3 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 1
47

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Πολλά ξύλα, ντουλάπια, θρανια και οι μπασκετες απο το 4ο Δημοτικό Αργυρούπολης

Αρίσταρχου 39, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 3 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 1
46

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

κλαδιά

Αθανασίου Διάκου 86-90, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 3 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 1
45

category image

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων

Εχει πάρει κλίση το πεύκο και τα κλαδια ειναι πολυ χαμηλά.

Ολυμπίας 118, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 3 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 1
44

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Σπασμένα ελενιτ και σωλήνες

Ειρήνης 30, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 3 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 2
43

category image

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων

Αυστηρό κλάδεμα δένδρων σε παροδο που εχουν δημιουργήσει έντονο πρόβλημα στην διέλευση των ενοίκων. Το...

Κωνσταντινουπόλεως 91, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 3 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 2
34

category image

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων

Καθαρισμός οικοπέδου. Μικρη επιφάνεια

Στεφάνου Σαράφη 29-31, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 3 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 1
33

category image

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων

κλαδεμα εχει κλείσει η πρόσοψη του μαγαζιού. Πρέπει να γινει άμεσα

Στεφάνου Σαράφη 23-27, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 3 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 2
32

category image

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων

κλαδεμα απο τις παραφυάδες

Μαρίνου Γερουλάνου 107-109, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 3 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 2
31

category image

Βλάβες στο αρδευτικό δίκτυο πάρκων και κοινόχρηστων χώρων

Σπασμένος αγωγός ΑΡΔΕΥΤΙΚΟΎ πλατείας Σουρμένων. Ήρθε η ΕΥΔΑΠ και το έσκαψε. Είναι αρμοδιότητα του Δήμου

Λεωφόρος Ιασωνίδου 50, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 3 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 1
30

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

κλαδιά απο καθαρισμό πεύκων στην άκρη του δρόμου.

Μαρίνου Γερουλάνου 115-119, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 3 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 1
29

category image

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων

Καθαρισμός χόρτων στο πεζοδρόμιο της Αλεξιουπόλεως απο Θουκυδίδου έως Πλατεία. Συνεννόηση με υπηρεσία...

Αλεξιουπόλεως 13, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 3 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 1
28

category image

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων

Καθαρισμός των νερόλακκων της Πόντου, από Μαρ. Γερουλάνου έως Κύπρου ιδίως δεξιά πλευρά.

Πόντου 30-42, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 3 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 1
27

category image

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων

Απομάκρυνση απο το πεζοδρομιο μεγάλου κλαδιού απο πτώση.

Κρώμνης 73, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 3 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 1
26

category image

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων

κλαδεμα δενδρων και φοίνικα. Επικίνδυνα σε περαστικους και παιδιά.

Πλατεία Ηρώων Πολυτεχνείου 17, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 3 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 1
25

category image

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων

Δεν υπαρχει ορατότητα

Αγίας Παρασκευής 29, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 3 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 1
24

category image

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων

Η πικροδάφνη εχει κλείσει το πεζοδρομιο και τον κάδο.

Αντιγόνης 7, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 3 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 1
23

category image

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων

κλαδιά πίσω απο τους κάδους στην παιδική χαρά στην πλατεία Βάρναλη.

28ης Οκτωβρίου 36, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 3 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 1
22

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Να φύγει μόνο το σπασμένο πλαστικό μπόκ και η άμμος με JCB

Μιλήτου 49, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 3 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 1
21

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

πριονίδια και ξύλα, απομάκρυνση με ανοικτό φορτηγό (Παναγίτσα)

Ανεξαρτησίας 51, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 3 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 1