Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

1071

category image

Περισυλλογή Ανακυκλώσιμων υλικών και συσκευών

Στοίβα απο ξύλα πεταμένα στο βουνό επικίνδυνα για φωτιά

Μιλήτου 83, Αργυρούπολη 164 51

πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 1 0
1093

category image

Τεχνικά Θέματα

Αυτό το πεζοδρόμιο βρίσκεται στην οδό Γραβιάς, έξω από το Κέντρο Ξένων Γλωσσών. Το εμπόδιο υποτίθεται είναι...

Γραβιάς 73, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1004

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

ΛΕΥΚΟ FORD ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ

Γραβιάς 78, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1068

category image

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

Στη λεωφόρο Γερουλάνου στο 98 μέσα στην πάροδο οι 2 κολώνες λειτουργούν περιστασιακά και αναβοσβήνουν τα...

Μαρίνου Γερουλάνου 98, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1097

category image

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

αναβει-σβηνει

Σανταρόζα 8, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 1 0
1098

category image

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

ανάβει σβήνει

Θήρας και Ζακύνθου, Αργυρουπολη Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1083

category image

Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης

Έχει τοποθετηθεί πινακίδα κίτρινη που υποδεικνύει την ύπαρξη σχολείου περίπου 50 cm δεξιότερα, δηλαδή στο...

Κωνσταντινουπόλεως 82, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1028

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

Και στις δύο πλευρές του δρόμου βρίσκονται εγκαταλειμμένα αυτοκίνητα, το ένα μάλιστα χωρίς πινακίδες. Τα...

Thiras 126, Argiroupoli 164 51, Greece

πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1085

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

...ακαταχωρητο στις αρχες βαση του αριθμου κυκλοφοριας, πολυ καιρο στο σημειο της ενωσης των οδων...

Αριστοτέλους 3, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1087

category image

Περιβάλλον και Πράσινο

Καθημερινό μποτιλιάρισμα στην Λ. Κύπρου στο ύψος της εταιρείας ACS καθώς τα φορτηγά της εν λόγω εταιρείας...

Λεωφ. Κύπρου 158, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Υποβλήθηκε 0 1
1084

category image

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων

Το συγκεκριμένο οικόπεδο στην Πίνδου 43-45 πρέπει να καθαριστεί άμεσα γιατί αποτελεί εστία πυρκαγιάς και...

Πίνδου 47, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα, (null)

πριν 6 μήνες Υποβλήθηκε 0 0
1074

category image

Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης

Γεια σας, πρόσφατα τοποθετήθηκαν φανάρια ρύθμισης κυκλοφορίας στο σημείο που έχω υποδείξει στον χάρτη...

Αλεξιουπόλεως 3, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1057

category image

Περιβάλλον και Πράσινο

δυο χρονια ζηταμε να μπει ενα παγκακι στο συγκεκριμενο σημειο της πλατειας οπου υπηρχε παλια εως οτου...

Δημ. Γούναρη 28, Γλυφάδα 167 77, Ελλάδα

πριν 7 μήνες Καταχωρήθηκε 1 0
1050

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Μεγάλα και πολλά κλαδιά κομμένα, τα οποία φράζουν πεζοδρόμιο. Σε περίπτωση βροχής, θα δημιουργηθεί πρόβλημα.

Μεγ. Αλεξάνδρου 37, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1036

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

Βρίσκεται τουλάχιστον έναν μήνα στην ίδια θέση, και αν κρίνω από τη σκόνη, τα διαφημιστικά στο τζάμι και τα...

Θήρας 117, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 1 0
1066

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΈΝΟ ΤΑΞΙ ΣΤΗΝ Μ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΥ

Μαρίνου Γερουλάνου 16, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1067

category image

Τεχνικά Θέματα

ΣΠΑΣΜΕΝΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΜΙΛΗΤΟΥ 115

Μιλήτου 115, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1065

category image

Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης

Χρειάζεται επισκευή και επανατοποθέτηση στο πεζοδρόμιο γιατι εχει ξηλωθεί το Κολωνάκι.

Γεωργίου Μαρίνου 26, Ελληνικό 167 77

πριν 8 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1064

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

Στη Δ.Ακριτα και Αργυρουπόλεως το πεζοδρόμιο είναι μονιμα κατειλημμένο από φορτηγά εταιρειας με αποτέλεσμα...

Ακρίτα Διγενή 40, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 1 0
1063

category image

Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα

Σπασμένες αλυσίδες στις κούνιες άκρως επικίνδυνες

Χρυσοστόμου Σμύρνης 7, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0