Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

1637

category image

Τεχνικά Θέματα

Επανέρχομαι για το θέμα του φωτιστικού στην Δραγατσανιου 12. Όπως είναι τοποθετημένο είναι ενοχλητικό και...

Δραγατσανίου 12, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1638

category image

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

Στην Γ. Παπανδρέου από Αλιμούντος έως την πλατεία Ανεξαρτησίας απόψε 14/7 ενώ αρχικά άναψαν τα φώτα, στην...

Γεωρ. Παπανδρέου 68, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1644

category image

Λακκούβες σε δρόμο

Η οδός 29ης από την αρχή της Ρόζας Ιμβριώτη μέχρι και Ελ. Βενιζέλου είναι όλο λακούβες με σοβαρή περίπτωση...

29i 3, Elliniko 167 77, Greece, (null)

πριν 6 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1645

category image

Τεχνικά Θέματα

Το σύνηθες πρόβλημα που εγκυμονεί άμεσο κίνδυνο άσχημου τραυματισμου για τους πολίτες δημοτες. Παρακαλώ να...

Ροδοπόλεως 88 και 99

πριν 6 μήνες Καταχωρήθηκε 0 1
1650

category image

Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα

Καμένη λάμπα

Αθανασίου Διάκου 199, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1639

category image

Καθαριότητα και Ανακύκλωση

Στο πλατεάκι, στην διασταύρωση των οδών Φαβιέρου και Τραπεζούντος, θα ήταν καλό να υπογειοποιηθεί ο πράσινος...

Τραπεζούντος 46, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1643

category image

Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης

Παρακαλώ για την αντικατάσταση των κάδων απορριμμάτων και ανακυκλώσης. Είναι σπασμένα να καπάκια και δεν...

29i 3, Elliniko 167 77, Greece, (null)

πριν 6 μήνες Υποβλήθηκε 0 0
1636

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

Εγκαταλελειμμένο όχημα μάρκας opel χρώματος γκρι άνευ πινακίδων κυκλοφορίας

Ιωσηφίδου 1, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1633

category image

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων

ΚΛΑΔΕΜΑ ΔΕΝΤΡΟΥ ΣΤΗ ΟΔΟ ΚΡΗΤΗΣ 20 ΑΡΓΥΡΠΟΥΠΟΛΗ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΜΑΔΑΕΙ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΒΡΩΜΙΑ -ΝΑ ΒΟΥΛΩΝΟΥΝ...

Πλατεία Δημαρχείου Ελληνικού - Αργυρούπολης, Leof. Kiprou 68, Argiroupoli 164 51, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Υποβλήθηκε 0 0
1632

category image

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων

Τα φυτά έχουν να κλαδευτούν καιρό με αποτέλεσμα να καλύπτουν το παγκάκι κάνοντας μας να μην μπορούμε να...

Πρότυπο Οικογενειακό Πάρκο, Dragatsaniou, Elliniko 167 77, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Υποβλήθηκε 0 0
1630

category image

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων

Τα φυτά στον χώρο του φυτωρίου έχουν να κλαδευτούν παρά πολύ καιρό με αποτέλεσμα να γίνουν υπερβολικά μεγάλα.

Πρότυπο Οικογενειακό Πάρκο, Dragatsaniou, Elliniko 167 77, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Υποβλήθηκε 0 0
1629

category image

Βλάβες στο αρδευτικό δίκτυο πάρκων και κοινόχρηστων χώρων

Το συγκεκριμένο συντριβανάκι έχει χαλάσει εδώ κι έναν χρόνο και ακόμη δεν έχει επιδιορθώθει.

Μητροπολιτικό Πάρκο Ελληνικού Αργυρούπολης, Δραγατσανίου 18, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Υποβλήθηκε 0 0
1625

category image

Βλάβες στο αρδευτικό δίκτυο πάρκων και κοινόχρηστων χώρων

Στο πευκόφυτο πάρκο της οδού Μαργαρίτας στα σύνορα Αγίας Παρασκευής και Αργυρούπολης, τα φυτά έχουν σχεδόν...

Μαργαρίτασ 23, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 6 μήνες Υποβλήθηκε 0 0
1621

category image

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων

κάποιος έριξε μεγάλη ποσότητα ελιές (!!!!)στον κάδο ανακύκλωσης με αποτέλεσμα να αχρηστευτεί το προς...

Γράψτε τη διεύθυνση

πριν 7 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1597

category image

Αδέσποτα Ζώα συντροφιάς

Στην οδό Κολοκοτρώνη 44-46 μαζεύονται πάρα πολλές γάτες, οι οποίες πηγαίνουν και στα διπλανά σπίτια

Πλατεία Δημαρχείου Ελληνικού - Αργυρούπολης, Leof. Kiprou 68, Argiroupoli 164 51, Ελλάδα

πριν 7 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1612

category image

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΑΣ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΤΟ ΑΛΣΑΚΙ ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ. ΒΓΆΖΟΥΜΕ ΤΑ...

Άλσος Κύπρου - Αναστάσεως - Αφροδίτης Ελληνικό, Afroditis 110, Elliniko 167 77, Greece

πριν 7 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1622

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Περισυλλογή στρώματος

Αγίας Βαρβάρας 40, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα, (null)

πριν 7 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1613

category image

Αποκομιδή Απορριμμάτων

πεταμενα ρουχα γωνια θουκυδιδου και αλεξιουπολεως

Αλεξιουπόλεως 10, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 7 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1620

category image

Τεχνικά Θέματα

Ροδοπόλεως και Κολχίδος Ελληνικό στην κολώνα δεν αλλαχτηκε η λαμπα παλαιας τεχνολογιας με νεας τεχνολογιας...

Κολχιδος 55, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 7 μήνες Καταχωρήθηκε 2 0
1619

category image

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

Τοποθετημένο σήμερα Παρασκευή 26 Ιουνίου δεν άναψε πότε Αφροδίτης και Πλάτωνος το σωμα led στην κολώνα μάλιστα...

Αφροδίτης 104, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 7 μήνες Καταχωρήθηκε 1 0