Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

1040

category image

Τεχνικά Θέματα

Εχουν αφήσει μεγάλα ξύλα από έπιπλα κλπ τούς κάδους σκουπιδιών .

Ελ. Βενιζέλου 23-25, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 9 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1039

category image

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων

Το πεζοδρόμιο εχει αποκλειστεί εντελώς λόγω της έντονης βλάστησης σε φράχτες πολυκατοικιών αλλά και λόγω...

33i 14, Elliniko 167 77

πριν 9 μήνες Υποβλήθηκε 0 0
1029

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Περισυλλογή κλαδιών

Triti, Elliniko 167 77, Greece

πριν 10 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1026

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Σε επτά σημεία επί της 31ης οδού υπάρχουν στα πεζοδρόμια ή σε γωνίες φύλλα,κλαδιά,κομμένοι κορμοί από...

31η 13-21, Ελληνικό 167 77

πριν 10 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1019

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Τα κλαδιά είναι αφημένα εκεί από την Μ. Πέμπτη. Οι κύριοι προφανώς δεν μπήκαν στον κόπο να ενημερώσουν το...

Θράκης 5, Αργυρούπολη 164 52

πριν 10 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1035

category image

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων

ΞΕΡΑ ΧΟΡΤΑ ΚΑΙ ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ

Κύθνου 2-16, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 10 μήνες Υποβλήθηκε 0 0
1033

category image

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

Καμμένη λάμπα - ελλειπής φωτισμός στον στύλο έξω από τη διεύθυνση Νικηταρά 3

Νικηταρά 3, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 10 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1022

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Υπάρχουν διπλά στον κάδο πολλά κλαδιά και άλλα αντικείμενα εδώ και 2 εβδομάδες περίπου

Αργοναυτών 50, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 10 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1031

category image

Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης

Στην οδό Θήρας υπάρχει πινακίδα STOP για αυτούς που έρχονται από την Αργυρουπόλεως. Ίσως η πινακίδα είναι...

Θήρας 115-119, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 10 μήνες Καταχωρήθηκε 1 0
1030

category image

Βλάβες στο αρδευτικό δίκτυο πάρκων και κοινόχρηστων χώρων

Την πρωτομαγιά, στον Άγιο Κοσμά, στην αερογέφυρα πεζών στην παραλιακή λεωφόρο και ακριβώς εκεί που τελειώνει...

Λεωφ. Ποσειδώνος 26, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 10 μήνες Υποβλήθηκε 0 0
1025

category image

Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα

Οι κερκίδες στο γήπεδο baseball δίπλα στο κοινωνικό ιατρείο Ελληνικού είναι διαλυμένες και επικίνδυνες.

33η 2, Ελληνικό 167 77

πριν 10 μήνες Σε εξέλιξη 0 0
1023

category image

Τεχνικά Θέματα

Σπασμένος κάδος ανακύκλωσης

Δημόκριτου 66, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1021

category image

Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης

Αποκόλληση τμήματος πινακίδας με κίνδυνο τραυματισμού ατόμων

Ιπποκράτους 26, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1017

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Νιπτήρας στο πεζοδρόμιο

Ελλάδα

πριν 11 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1020

category image

Λακκούβες σε δρόμο

ΜΌΛΙΣ 100 ΜΈΤΡΑ ΔΡΌΜΟΣ ΣΤΗ ΓΕΡΟΛΑΝΟΥ ΕΊΝΑΙ ΚΑΡΟΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΆ ΤΏΡΑ. ΠΌΣΟ ΑΚΌΜΗ? ΕΝΑ ΞΕΦΆΝΤΩΜΑ ΕΝΌΣ ΤΟΠΙΚΟΎ...

Δημόκριτου 16, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1008

category image

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

Από την Παρασκευή το βράδυ είναι σβηστός ο δημοτικός φωτισμός σε όλο το Κάτω Ελληνικό!

Greece

πριν 11 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1012

category image

Τεχνικά Θέματα

Υπάρχουν επικίνδυνες μεταλλικές προεξοχές (κοχλίες) από αφαιρεμένο παλαιό μεταλλικό στύλο.Εχω δει άνθρωπο...

Λεωφόρος Βουλιαγμένης, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1014

category image

Τεχνικά Θέματα

Μεταλλικές επικίνδυνες προεξοχές απο παλαιό αφαιρεμένο μεταλλικό στύλο. Άκρως επικίνδυνο για τους πεζούς.

Λεωφόρος Βουλιαγμένης 581, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1015

category image

Τεχνικά Θέματα

Μεταλλικές προεξοχές επικίνδυνες για τους πεζούς (κοχλίες). Εχει πέσει περιπατητής μπροστά στα μάτια μου.

Λεωφ. Ποσειδώνος 26, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1005

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Ξύλα από παλιά ράφια και επενδύσεις τοίχου

Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 1 0