Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

1595

category image

Αποκομιδή Απορριμμάτων

Ανεξέλεγκτη απόρριψη οικιακών αποβλήτων (καναπέδες ξύλινοι, υφάσματα, κλπ) στην οδό Λεωφ. Ποσειδώνος...

Λεωφ. Ποσειδώνος 9, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 7 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1590

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Σε δύο σημεία επί της Ανεξαρτησίας στο χώρο στάθμευσης δίπλα στο πάρκο 208. Το σημείο στον χάρτη είναι κατά...

Ανεξαρτησίας 87, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 7 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1587

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Παρακαλώ για την περισυλλογή κλαδιών και φύλλων από κόψιμο κήπων στην οδό Πρώτη, τα οποία βρίσκονται 2...

1η 30A, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 7 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1596

category image

Καθαριότητα και Ανακύκλωση

Ο κάδος αυτός είναι ήδη πολλές ημέρες γεμάτος, έχουν ρίξει ενδεχομένως και άλλα σκουπίδια και μυρίζει

Ελ. Βενιζέλου 8A, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 1
1594

category image

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων

Αγαπητοί Κύριοι, Ως κάτοικος του Δήμου Ελληνικού, θα ήθελα να εκφράσω το γενικευμένο παράπονό μου για τη...

1η 15, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Υποβλήθηκε 0 1
1592

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Παρακαλώ περάστε από την οικία μου Μεγάλου Αλεξάνδρου 61 έχω αφήσει στο πεζοδρόμιο μεγάλες α σακούλες με χώμα...

Μεγ. Αλεξάνδρου 61, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα, (null)

πριν 8 μήνες Καταχωρήθηκε 3 0
1591

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Περισυλλογή κυβολιθων

25is Martiou 17, Argiroupoli 164 52, Greece

πριν 8 μήνες Καταχωρήθηκε 1 0
1588

category image

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων

Στην οδο Πρώτη υπάρχουν 4 κάδοι (1 πράσινος και 3 μπλε), οι οποίοι εξυπηρετούν 6 πολύκατοικίες εκ' των οποίων οι...

1η 30A, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1586

category image

Αποκομιδή Απορριμμάτων

Αντικατασταση απο μπλε σε πρασινο καδο. Εδω και 3 μηνες αντιμετωπιζουμε προβλημα με το καδο απορριματων....

Αγίας Λαύρας 4, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1584

category image

Καθαριότητα και Ανακύκλωση

Για τουλάχιστον 10 χρόνια υπήρχε κάδος στην Αγίας Λαύρας και Φιλελληνων γωνία. Πριν 40 μέρες περίπου ο κάδος...

Αγίας Λαύρας 4, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Σε εξέλιξη 0 2
1585

category image

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων

αποψίλωση χόρτων

Γράψτε τη διεύθυνση

πριν 8 μήνες Υποβλήθηκε 0 0
1580

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Παρακαλώ να περάσει το φορτηγό είναι μεγάλες σακούλες με χώμα ξερά κλαδιά κλπ από καθαρισμό κήπου. Είχε...

Μεγ. Αλεξάνδρου 61, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα, (null)

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1560

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Αποκόμιση ξερών κλαδιών και καθαρισμός

Ελ. Βενιζέλου 14, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1582

category image

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων

Σκουπίδια εγκαταλελημενα αυτοκίνητα σκουπίδια ξεροχορτα

Αφροδίτης 86, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Υποβλήθηκε 0 0
1581

category image

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΠΗ ΔΥΟ ΔΕΝΔΡΩΝ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ ΑΚΙΝΗΤΟΥ ΕΠΙ ΤΗς ΟΔΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑ 76 ΣΤΗΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ...

Διγενή Ακρίτα 76, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Υποβλήθηκε 0 0
1579

category image

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

Πολλά από τα φώτα που είναι επι της Ροζας Ιμβριώτη (από και προς την λεωφόρο Βουλιαγμένης ) δεν δουλεύουν με...

33i 19, Elliniko 167 77, Greece, (null)

πριν 8 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1495

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

Εγκαταλελειμμένο και πιθανώς χωρίς πινακίδες όχημα Χρυσοστόμου Σμύρνης 37 (Αργυρούπολη). Βρίσκεται στο...

Χρυσοστόμου Σμύρνης 41, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1577

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Μπάζα, παλέτες

Φενεού 7, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Καταχωρήθηκε 1 0
1578

category image

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων

Ποτισμα κηπου Λυκειου.....καθημερινα το αυτοματο ποτισμα διαρκει πανω απομια ωρα....τα νερα υπερχειλιζουν και...

Καλλιπολεως 92 και Γεωργιου Μαρινου

πριν 8 μήνες Υποβλήθηκε 0 0
1571

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Από το καθαρισμό κήπου έχουν προκύψει μεγάλες σακούλες κε κλαδιά φύλλα και χώμα τα οποία βρίσκονται στο...

Μεγ. Αλεξάνδρου 61, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα, (null)

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0