Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

1728

category image

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων

Χαλασμένος καδος

Φειδίου 2, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 21 μέρες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1748

category image

Βλάβες στο αρδευτικό δίκτυο πάρκων και κοινόχρηστων χώρων

Έχει ανοίξει ο υπόνομος κ τρέχουν τα απόβλητα

Κομνηνών 26, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα, (null)

πριν 22 μέρες Υποβλήθηκε 0 0
1747

category image

Τεχνικά Θέματα

Η κολόνα της ΔΕΗ που βρίσκεται ακριβώς μπροστά από την είσοδο μας (Αμαζόνων 64 Σούρμενα), έχει πάρα πολλές...

Αμαζόνων 64, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 22 μέρες Καταχωρήθηκε 0 0
1740

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

Εγκαταλελειμμένο όχημα Έχει ξαναγίνει το αίτημα και στην εφαρμογή δηλώσατε ότι έχει ολοκληρωθεί

Πραξιτέλους 59, Ελληνικό 164 52, Ελλάδα, (null)

πριν 29 μέρες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1739

category image

Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα

έχουν σπάσει τα μπετά που συγκρατούν το συγκεκριμένο όργανο στη βάση με αποτέλεσμα να κουνιέται επικυνδινα...

Ανεξαρτησίας 87, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 29 μέρες Καταχωρήθηκε 0 0
1736

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Περισυλλογή μπαζων που τα έχουν αποθέσει είτε στο οδόστρωμα είτε σε σακούλες. Ευχαριστούμε πολύ

Al. Ikonomou 18, Elliniko 167 77, Greece

πριν ένα μήνα Καταχωρήθηκε 0 0
1738

category image

Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα

Στο πάρκο Μυταρά και συγκεκριμένα στα όργανα γυμναστικής ενηλίκων το μεταλλικό φιλέ είναι...

Ελ. Βενιζέλου 11, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα, (null)

πριν ένα μήνα Καταχωρήθηκε 1 0
1737

category image

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων

Κλάδεμα ελιάς γιατί καλύπτει το φωτιστικό της κολώνας με αποτέλεσμα τον περιορισμό κατά μεγάλο βαθμό της...

Δημόκριτου 53, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν ένα μήνα Υποβλήθηκε 2 0
1734

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

Στην Ελευθερίου Βενιζέλου στο Ελληνικό και στο πλάι του βρεφονηπιακού σταθμού ευρίσκεται εγκατελελειμμένο...

Ελ. Βενιζέλου 9, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα, (null)

πριν ένα μήνα Σε εξέλιξη 0 0
1735

category image

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

Τα φωτιστικά δρομου είναι σβηστά σε όλο το Κάτω Ελληνικό.

Ita 10, Elliniko 167 77, Greece

πριν ένα μήνα Καταχωρήθηκε 0 0
1718

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Περισυλλογή

Μεγ. Αλεξάνδρου 63, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα, (null)

πριν ένα μήνα Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 1 0
1717

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Είναι ένα μεγάλο έπιπλο και δεν θέλω να το βγάλω έξω για να μην δημιουργήσω πρόβλημα. Υπάρχει άνετη πρόσβαση...

Τριπόλεως 60, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα, (null)

πριν ένα μήνα Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 1 0
1732

category image

Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης

εχει φυγει απο τη βαση της και θα πεσει σε κανενα διερχόμενο αυτοκίνητο

Leof. Kiprou 145, Argiroupoli 164 51, Greece

πριν ένα μήνα Καταχωρήθηκε 0 0
1731

category image

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

Επανέρχομαι για τον φωτισμό στην διασταύρωση Κολχίδας και Ροδόπολης. Είναι η πιο σκοτεινή διασταύρωση στα...

Κολχιδος 55, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν ένα μήνα Καταχωρήθηκε 0 0
1730

category image

Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης

Βιδωμα πινακίδας στοπ. Έχει ξαναγίνει αίτημα , το οποίο καταχωρήσατε ως ολοκληρωμένο παρόλο που ΔΕΝ...

Εθνάρχου Μακαρίου 66, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα, (null)

πριν ένα μήνα Καταχωρήθηκε 0 0
1729

category image

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

Στο σταυροδρόμι Μιλήτου και Ομήρου δεν λειτουργεί ο φωτισμός σε όλες τις κολώνες μέχρι το βουνό

Ομήρου 36, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν ένα μήνα Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1708

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Επί της 31ης οδού 11 και δίπλα στους κάδους σκουπιδιών σακούλες χοντρές μπλε με μπάζα.Επίσης στη διασταύρωση...

31η 11A, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα, (null)

πριν ένα μήνα Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 2 1
1727

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Παρακαλώ όπως αποστείλατε συνεργείο προς περισυλλογή κλαδιών στα σύνορα της πολυκατοικίας της οδού Πίνδου,...

Πινδου 47, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα, (null)

πριν ένα μήνα Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1673

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

Εγκαταλελειμμένο όχημα μάρκας BMW 520

Πλαπούτα 34, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν ένα μήνα Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1724

category image

Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης

Βίδωμα πινακίδας stop καθώς έχει φύγει η βίδα και κουνιέται με τον αέρα. Σε περίπτωση αποκόλλησης είναι πολύ...

Χρυσάνθου Τραπεζούντος 66, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα, (null)

πριν ένα μήνα Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0