Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

907

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

Το εικονιζόμενο όχημα είναι τόσο καιρό εγκαταλελειμμένο που έχουν αποσυντεθεί και κονιορτοποιηθεί τα...

Ελλάδα

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 2 2
898

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΟ ΟΧΗΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ

Πίνδου 30, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 1 0
1131

category image

Λακκούβες σε δρόμο

Το αυτοκίνητο (βούρτσα) καθαρισμού έσπασε το πεζοδρόμιο. Παρακαλώ για την άμεση επισκευή του

Μεγ. Αλεξάνδρου 37, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Καταχωρήθηκε 1 1
1128

category image

Τεχνικά Θέματα

στο πεζοδρόμιο απο την είσοδο του jysk μέχρι την γωνία της Ροδοπόλεως υπάρχουν ντάνες, ντάνες μαζεμένα ξερά...

Χρυσάνθου Τραπεζούντος 31, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Υποβλήθηκε 1 0
1127

category image

Τεχνικά Θέματα

κλαδεματα πάνω στο πεζοδρόμιο

Αθανασίου Διάκου 16, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Υποβλήθηκε 1 0
1120

category image

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων

Παρακαλώ θα ήθελα να γίνει επιτόπιος έλεγχος από έμπειρο συνεργείο του Δήμου και λήψη απόφασης για το...

Εθνάρχου Μακαρίου 97, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Υποβλήθηκε 0 0
1113

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

Εγκατελειμένο KIA Sportage με πινακίδες πάνω από 2 μήνες.

Κορυτσάς 12, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 1 0
1107

category image

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων

να βάλετε κάδους απορριμμάτων στο πρώτο χιλιομέτρου του χωματόδρομου στο βουνό (Από Μιλήτου προς θεατράκι...

Μιλήτου 33, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1077

category image

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων

Παρακαλούμε για την αντικατάσταση του κάδου γιατί έχει σπάσει και δεν κλείνει το καπάκι

Αντιγόνης 7, Ελληνικό 167 77

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1114

category image

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

Η λάμπα αναβοσβήνει συνέχεια

Περσεφόνης 14 ελληνικό

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1102

category image

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων

Κάθε λογής σκουπίδια βρίσκονται σε όλο το μήκος του πεζοδρομίου στον παράδρομο της παραλιακής μπροστά από...

ΚΕΝΤΡΟ ΙΣΤΙΟΠΛΟΙΑΣ, Elliniko 167 77, Greece

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1096

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Κλαδιά από κλάδεμα επί του πεζοδρομίου.

Κορυτσάς 15, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 1 0
1095

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Πολλά κλαδιά από κλάδεμα επί του πεζοδρομίου και στο οδόστρωμα.

Κορυτσάς 14, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 1 0
1094

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Κλαδέματα επί του πεζοδρομίου.

Κορυτσάς 2, Ελληνικό Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 1 0
1090

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Μάζεμα κλαδιών και άλλων αντικειμένων δίπλα σε κάδο

Αργοναυτών 50, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1081

category image

Αποκομιδή Απορριμμάτων

Παρακαλούμε να γίνει το συντομότερο αποκομιδή απορριμάτων από το παράδρομο της Ποσειδώνος και την ευρύτερη...

Leof. Posidonos 4, Glifada 166 75, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1079

category image

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων

Ο σημερινός καθαρισμός, λιγότερος και γρηγορότερος, θυμίζει.........περάστε - σκουπίστε - τελειώστε..........Και...

Ηλεκτρουπολεως 31, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1091

category image

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων

Ο κάδος στην Αργοναυτών 50 θέλει πλύσιμο γιατί μυρίζει πολύ άσχημα.

Αργοναυτών 50, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1108

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

εγκαταλελειμμένο μπλε σεατ σε κακη κατασταση

Ροδοπόλεως, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 1 0
1092

category image

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

Το φωτιστικό της Αθανασίου Διάκου αναβοσβήνει εδώ και αρκετό διάστημα παρόλο που νομίζω ότι είχε αλλαχτεί...

Αθανασίου Διάκου 1, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0