Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

1169

category image

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων

Κλάδεμα Πεύκου

Αθανασίου Διάκου 118, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 7 μήνες Υποβλήθηκε 0 0
1168

category image

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων

Κόψιμο δέντρων μπροστα στην οδό Βύρωνος 53

Βύρωνος 53, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 7 μήνες Υποβλήθηκε 0 0
1166

category image

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

Ακόμα στο πάρκο τα φώτα είναι χαλασμένα

Αλ. Οικονόμου 18, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 7 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1157

category image

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

Δεν λειτουργεί η λάμπα της ΔΕΗ με αποτέλεσμα να είναι σκοτεινός ο δρομος

Καλαβρύτων 3 Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 7 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1138

category image

Καθαριότητα και Ανακύκλωση

Στην είσοδο της παιδικής χαράς υπάρχουν κάδοι με σκουπίδια που πολλές φορές τα σκουπίδια είναι εκτός κάδων

Mesologgiou 10, Argiroupoli 164 52, Greece

πριν 7 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1124

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Και στη διασταύρωση Ελλησπόντου και Μ. Αλεξάνδρου, ακριβώς κάτω από τη μεγάλη κολώνα της ΔΕΗ

15, Ellispontou, Argiroupoli 164 52, Ελλάδα

πριν 7 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1104

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Περισυλλογή κλαδιών

Αντιγόνης 7, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα, (null)

πριν 7 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1135

category image

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων

Παρακαλώ καθαρίστε και αποκαταστήσετε το ρειθρο που έσπασε ο εκσκαφέας κατά την αποκομιδή των σκουπιδιών...

Παρ. Λεωφ. Βουλιαγμένης 569, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα, (null)

πριν 7 μήνες Σε εξέλιξη 0 0
1145

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

κλαδευτηκαν οι μουριες κατοπιν αιτηματος μου και τα κλαδια εχουν κλεισει ολη την προσοψη 3 μερες!!!!δεν εχουν...

Καλλιπόλεως 92, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 7 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1165

category image

Φρεάτια

στην συμβολή Αλεξιουπόλεως 16 και Θουκυδίδου 54 εδώ και 3 χρόνια είναι βουλομενο

Aten, Αλεξιουπόλεως 16 Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 7 μήνες Καταχωρήθηκε 0 1
1164

category image

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

από την αρχή Αλεξιουπόλεως έως τα goodys δεν λειτουργεί κανένα φως στην άνοδο.

Aten, Αλεξιουπόλεως 18, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 7 μήνες Καταχωρήθηκε 1 1
1162

category image

Λακκούβες σε δρόμο

Εδώ και ένα εξάμηνο είναι σπασμένες η πλάκες!!

Αλ. Οικονόμου 11, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1109

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

Εγκαταλελειμμένo μπλε πολυ παλιο φορντ εδω και μηνες διπλα σε ενα παρκινγκ πολυκατοικιας (εκανα λαυος την...

Αθανασίου Διάκου 13, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1161

category image

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

Έχει καεί η λάμπα στην Ελευθερίου Βενιζέλου 10 όπου εδώ και πάρα πάρα πολύ καιρό λείπουν και τουλάχιστον 2...

Ελ. Βενιζέλου 9-29, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Καταχωρήθηκε 1 1
1159

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

Αγίας Παρασκευής

Αγίας Παρασκευής ελληνικό

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1160

category image

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

Μετά το πρώτο αίτημα μου και την αποκατάσταση του δημοτικού φωτισμού για λίγες ημέρες και αφού άναβαν καθόλη...

Αβέρωφ 37, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1110

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

εγκαταλελειμμένο πρασινο volkswagen μόνιμα

Αθανασίου Διάκου 1, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1125

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

Εγκαταλελειμμένο όχημα στην οδό Τριπόλεως 5 στο Ελληνικό μάρκας MERCEDES χρώματος μπλε. Στο όχημα είχε...

Τριπόλεως 5, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1158

category image

Τεχνικά Θέματα

Έχει σπάσει και λείπει το καπάκι κάδου απορριμάτων Εθνάρχου Μακαρίου & Στέφ Σαράφη και δεν λειτουργεί και ο...

Εθνάρχου Μακαρίου 46-48, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Υποβλήθηκε 0 0
1156

category image

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

δεν λειτουργεί για παραπάνω από ένα μήνα ο φωτισμός σε όλο το πάρκο που βρίσκεται απέναντι από το...

Ιπποκράτους 75, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 8 μήνες Καταχωρήθηκε 0 1