Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

1142

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

ΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ 1064 ΘΕΜΑΤΟΣ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΙΔΙΑ.Η ΠΑΡΑΚΕΙΜΕΝΗ...

ΔΙΓΕΝΗ ΑΚΡΙΤΑ 40, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 2 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 1 0
1140

category image

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων

Αιτηθήκαμε αντικατάσταση των σπασμένων κάδων στην οδό μας! Μετά από 2-3 εβδομάδες μας πήρατε τους κάδους. Από...

Αγίας Παρασκευής 45, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα, (null)

πριν 2 μήνες Καταχωρήθηκε 1 0
1129

category image

Καθαριότητα και Ανακύκλωση

κλαδέματα και σακκούλες μαύρες πλάι και πίσω από τους καδους

Αθανασίου Διάκου 16, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 2 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1119

category image

Φρεάτια

σε συνέχεια του αιτήματος 1079 το οποίο κρίθηκε ολοκληρωμένο. ευχαριστούμε θερμά τις υπηρεσίες του δήμου για...

Εθνάρχου Μακαρίου 62, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 2 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1137

category image

Περιβάλλον και Πράσινο

ΕΧΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ Η ΔΝΣΗ ΠΕΡΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ. ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΛΘΟΥΝ.

Πίνδου 15, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 2 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1136

category image

Καθαριότητα και Ανακύκλωση

Αποκομιδή απορριμάτων πλησίον 4ου Γυμνασίου Αργυρούπολης-Αργοναύτες-Είναι η τρίτη εβδομάδα που παραμένουν...

Αργοναυτών 26, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 2 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1132

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Κλαδιά συκιάς δίπλα στο κάδο

Μεγ. Αλεξάνδρου 37, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 2 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 1
1139

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

Η πρόσβαση στην παιδική χαρά γίνεται αφού πρέπει τα παιδάκια και οι γονείς να περάσουν από βρόμικο...

Mesologgiou 10, Argiroupoli 164 52, Greece

πριν 2 μήνες Υποβλήθηκε 0 0
1070

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

ΓΙΑ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΜΕ ΑΡΙΘΜΟ 1066. ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΗ ΣΤΗΝ ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΥ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟ...

Μαρίνου Γερουλάνου 18, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 3 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1055

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΟΙΚΟΓΕΝΟΙΑΚΟ ΠΑΡΚΟ ΕΕΛΗΝΙΚΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ CAFE....

Δραγατσανίου 22, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 3 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1032

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

Κόκκινο βανακι σε κακη κατασταση (ξεφουσκωτα λάστιχα, σπασεμενοι καθρεφτες) παρατημενο εδω και καιρό. Καποια...

Ριζούντος 62-64, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 3 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 1 0
930

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

ΑΝΑΦΕΡΟΜΕ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΡΙΘΜ. 874 & 898. ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 4 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ.

Αγίας Παρασκευής 46-52, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 3 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
907

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

Το εικονιζόμενο όχημα είναι τόσο καιρό εγκαταλελειμμένο που έχουν αποσυντεθεί και κονιορτοποιηθεί τα...

Ελλάδα

πριν 3 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 2 2
898

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΟ ΟΧΗΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ

Πίνδου 30, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 3 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 1 0
1126

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

Εγκαταλελειμμένο όχημα στη συμβολή των οδών Θράκης και Τριπόλεως στο Ελληνικό μάρκας JEEP.. Το αυτοκίνητο...

Θράκης 38, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 3 μήνες Σε εξέλιξη 0 0
1131

category image

Λακκούβες σε δρόμο

Το αυτοκίνητο (βούρτσα) καθαρισμού έσπασε το πεζοδρόμιο. Παρακαλώ για την άμεση επισκευή του

Μεγ. Αλεξάνδρου 37, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 3 μήνες Καταχωρήθηκε 1 1
1128

category image

Τεχνικά Θέματα

στο πεζοδρόμιο απο την είσοδο του jysk μέχρι την γωνία της Ροδοπόλεως υπάρχουν ντάνες, ντάνες μαζεμένα ξερά...

Χρυσάνθου Τραπεζούντος 31, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 3 μήνες Υποβλήθηκε 1 0
1127

category image

Τεχνικά Θέματα

κλαδεματα πάνω στο πεζοδρόμιο

Αθανασίου Διάκου 16, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 3 μήνες Υποβλήθηκε 1 0
1120

category image

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων

Παρακαλώ θα ήθελα να γίνει επιτόπιος έλεγχος από έμπειρο συνεργείο του Δήμου και λήψη απόφασης για το...

Εθνάρχου Μακαρίου 97, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 3 μήνες Υποβλήθηκε 0 0
1113

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

Εγκατελειμένο KIA Sportage με πινακίδες πάνω από 2 μήνες.

Κορυτσάς 12, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 3 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 1 0