Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

1134

category image

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

Κολώνα Δημοτικού φωτισμού

Σανταρόζα 11, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 2 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1075

category image

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

από την οδό Θήτα έως και την 2η οδό δεν υπάρχει καθόλου φωτισμός

Θήτα 1, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 2 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 1
1080

category image

Τεχνικά Θέματα

ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑΣ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΙΑΤΙΚΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ...

Ολυμπίας 66, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 2 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1099

category image

Τεχνικά Θέματα

Τα φωτιστικά σώματα στο 2ο Νηπιαγωγείο Ελληνικού (Αλικαρνασσού 3) είναι χαλασμένα από το προηγούμενο σχολικό...

Αλικαρνασσού 1, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 2 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1143

category image

Τεχνικά Θέματα

Αναβοσβήνει εδώ και μέρες

Μακεδονίας 22, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 2 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 2 0
1147

category image

Καθαριότητα και Ανακύκλωση

Η ύπαρξη ενός μόνου κάδου ανακύκλωσης που εξυπηρετεί πολλές πολυκατοικίες και η μη τακτική συλλογή των...

1η 30A, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 2 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1122

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Πολύ συχνά αφήνουν οι γείτονες ,μετά απο καθαριότητα & κλάδεμα κήπων , κλαδιά , κορμούς , υλικά οικοδομών ,...

Ελ. Βενιζέλου 23 Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 2 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1118

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

μπάζα (κυρίως ξύλα και καδρονια), στη συμβολή των οδών Κορίνθου και Μιλήτου

Μιλήτου, &, Αρίσταρχου 1, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 2 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1116

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

σακούλες με οικοδομικά μπάζα στο πεζοδρόμιο εδώ και καμιά βδομάδα!

Κωνσταντινουπόλεως 95 , Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 2 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1115

category image

Φρεάτια

Τα κανάλια των ομβρίων υδάτων μπροστά στο ασανσέρ του Μετρό στο σταθμό του Ελληνικού στο ρεύμα προς Αθήνα...

Παρ. Λεωφ. Βουλιαγμένης 58, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 2 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1111

category image

Αποκομιδή Απορριμμάτων

Η πολυκατοικια στην γωνια Αθ. Διακου και Ριζουντος εχει γεμίσει το πεζοδρόμιο με σκουπιδια. Επισης βάσει...

ΡΟΔΟΠΟΛΕΩΣ, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 2 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1144

category image

Τεχνικά Θέματα

Παρακαλώ όπως αφαιρέσετε τα κολονάκια που βρίσκεται στο πεζοδρόμιο και μπροστά από διάβαση αναπήρων. Η...

Υμηττού 5, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 3 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1142

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

ΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ 1064 ΘΕΜΑΤΟΣ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΙΔΙΑ.Η ΠΑΡΑΚΕΙΜΕΝΗ...

ΔΙΓΕΝΗ ΑΚΡΙΤΑ 40, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 4 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 1 0
1119

category image

Φρεάτια

σε συνέχεια του αιτήματος 1079 το οποίο κρίθηκε ολοκληρωμένο. ευχαριστούμε θερμά τις υπηρεσίες του δήμου για...

Εθνάρχου Μακαρίου 62, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 4 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1136

category image

Καθαριότητα και Ανακύκλωση

Αποκομιδή απορριμάτων πλησίον 4ου Γυμνασίου Αργυρούπολης-Αργοναύτες-Είναι η τρίτη εβδομάδα που παραμένουν...

Αργοναυτών 26, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 4 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1132

category image

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

Κλαδιά συκιάς δίπλα στο κάδο

Μεγ. Αλεξάνδρου 37, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 4 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 1
1139

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

Η πρόσβαση στην παιδική χαρά γίνεται αφού πρέπει τα παιδάκια και οι γονείς να περάσουν από βρόμικο...

Mesologgiou 10, Argiroupoli 164 52, Greece

πριν 4 μήνες Υποβλήθηκε 0 0
1070

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

ΓΙΑ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΜΕ ΑΡΙΘΜΟ 1066. ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΗ ΣΤΗΝ ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΥ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟ...

Μαρίνου Γερουλάνου 18, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 4 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1055

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΟΙΚΟΓΕΝΟΙΑΚΟ ΠΑΡΚΟ ΕΕΛΗΝΙΚΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ CAFE....

Δραγατσανίου 22, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 4 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1032

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

Κόκκινο βανακι σε κακη κατασταση (ξεφουσκωτα λάστιχα, σπασεμενοι καθρεφτες) παρατημενο εδω και καιρό. Καποια...

Ριζούντος 62-64, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν 4 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 1 0