Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

809

category image

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων

δυστυχώς εδώ στη πλατεία Μυστρά και ενώ επερισυ έγινε πολύ καλή δουλειά εφέτος οι κάμπιες έκαναν πάλι την...

Ελευθερίου Βενιζέλου 10-16, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν ένα μήνα Καταχωρήθηκε 0 0
833

category image

Καθαριότητα και Ανακύκλωση

Υπάρχει κάποια σκέψη για πρόγραμμα κομποστοποιησης στο δήμο? Γειτονικοί μας δήμοι...

Χρυσάνθου Τραπεζούντος 27, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

πριν ένα μήνα Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1061

category image

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων

Στην φωτογραφία θα δείτε πόσο καλύτερη μοιάζει η Πεζογέφυρα της Αργυρούπολης όταν είναι συντηρημένη και...

Παρ. Λεωφ. Βουλιαγμένης 66, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν ένα μήνα Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1057

category image

Περιβάλλον και Πράσινο

δυο χρονια ζηταμε να μπει ενα παγκακι στο συγκεκριμενο σημειο της πλατειας οπου υπηρχε παλια εως οτου...

Δημ. Γούναρη 28, Γλυφάδα 167 77, Ελλάδα

πριν ένα μήνα Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 1 0
994

category image

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων

Μετα απο την διαρροη των νερων απο την σπασμενη σωλήνα Ευδαπ (Κορινθου και Πελοποννήσου) στον δρομο εχουν...

Πελοποννήσου 2-24, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν ένα μήνα Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 1 0
690

category image

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων

εχει τρυπησει ο καδος στη δ. ακριτα στο υψος της αρισταρχου

διγενη ακριτα 76

πριν ένα μήνα Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 2
1196

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

Το συγκεκριμένο πλυντήριο αυτοκινήτων δουλεύει χρησιμοποιώντας πιεστικό μηχάνημα ακόμα και στις ώρες...

Marinou Geroulanou 21, Argiroupoli 164 52, Greece

πριν ένα μήνα Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 2 0
1155

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

δεν νομίζω ότι χρειάζεται καν.....!

Κωνσταντινουπόλεως 94, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν ένα μήνα Σε εξέλιξη 0 0
1139

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

Η πρόσβαση στην παιδική χαρά γίνεται αφού πρέπει τα παιδάκια και οι γονείς να περάσουν από βρόμικο...

Mesologgiou 10, Argiroupoli 164 52, Greece

πριν ένα μήνα Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1117

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

εγκαταλελειμμένο όχημα εδώ και αρκετό καιρό, έξω από το 2ο γυμνάσιο, επί της Αρίσταρχου

Αρίσταρχου , Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν ένα μήνα Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 1
931

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

Είναι χρόνια εγκαταλελειμμένο στη Γράμμου έξω από το παλαιό ΚΑΠΗ

Ελλάδα

πριν ένα μήνα Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1197

category image

Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα

Η τσουλήθρα έχει ακάλυπτες βίδες.

Δωδεκανήσου 1, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα, (null)

πριν ένα μήνα Καταχωρήθηκε 0 0
1195

category image

Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα

Ξεκολλημένος τάπητας

Ολυμπίας 28, Ελληνικό Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν ένα μήνα Καταχωρήθηκε 0 0
1193

category image

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

Καταληψη κοινοχρηστου χωρου

Alimountos 7, Argiroupoli 164 51, Greece

πριν 2 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1189

category image

Τεχνικά Θέματα

Καλώδια κολόνας εκτεθειμένα στο μπασκετάκι

Μιλήτου 79, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 2 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1187

category image

Καθαριότητα και Ανακύκλωση

Κάδος ανακύκλωσης χωρίς καπακι

ΡΟΎΜΕΛΗΣ 53 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ

πριν 2 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1186

category image

Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης

Σπασμένο σήμα Μετρό κίνδυνος τραυματισμού!

ΑΦΕΤΗΡΙΑ, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 2 μήνες Καταχωρήθηκε 0 0
1184

category image

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

Η συγκεκριμενη κολωνα βρισκεται Ποντου 60 Αργυρουπολη και αναβοσβηνει ταυτοχρονα με μια αλλη λαμπα που ειναι...

Pontou 60, Argiroupoli 164 52, Greece

πριν 2 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1137

category image

Περιβάλλον και Πράσινο

ΕΧΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ Η ΔΝΣΗ ΠΕΡΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ. ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΛΘΟΥΝ.

Πίνδου 15, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

πριν 2 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο 0 0
1146

category image

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων

Στην γωνία της οδού Εθνάρχου Μακαρίου και Μακεδονίας το πεζοδρόμιο έχει καλυφθεί με φυτά με αποτέλεσμα να...

Μακεδονίας 18, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

πριν 2 μήνες Σε εξέλιξη 0 1